۱۳۹۳ فروردین ۲۶, سه‌شنبه

مصاحبه نقی محمودی با خبرگزاری هرانا در رابطه با آخرین وضعیت شاهرخ زمانی


خبرگزاری هرانا – شاهرخ زمانی که از از روز ۱۷ اسفند ماه دست به اعتصاب غذا زده بود روز گذشته پس انتقال به شعبه ۷ بازپرسی کرج  مورد بازجویی قرار گرفت و از آنجا به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز شنبه ۲۳ فروردین ماه به شعبهٔ ۷ بازپرسی کرج منتقل شده و در رابطه با نامهٔ منتشره در مورد اعدام‌های جمعی در زندان رجایی‌شهر مورد بازجویی قرار گرفته است.

نقی محمودی در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «شاهرخ زمانی در جواب ضمن رد اتهامات اعلام کرده که هرگاه به خواسته‌اش مبنی بر انتقال به بند سیاسی زندان رجایی شهر کرج رسیدگی شود، تنها در مقابل وکیل مدافع خود حاضر به پاسخگویی به سئوالات خواهد بود.»

گفتنی است، شاهرخ زمانی که از روز ۱۷ اسفند ماه در همبستگی با دراویش زندانی دست به اعتصاب غذای ۳ روزه زده بود، پس از تبعید به زندان قزل‌حصار کرج از روز ۲۰ اسفند ماه اعتصاب غذای خود را بامطالبه بازگشت به بند سیاسی زندان رجایی شهر کرج بصورت نامحدود ادامه داده بود.

وی پس از انتقال به زندان رجایی شهر کرج به اعتصاب غذای خود نیز پایان داد.

شایان ذکر است شاهرخ زمانی عضو هیات مدیره کمیته پیگیری برای ایجاد تشکل‌های مستقل کارگری و هیات بازگشایی سندیکای کارگران ساختمان و نقاشان پس از بازداشت در تبریز در ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۰ به ۱۱ سال زندان محکوم شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر