۱۳۹۳ مرداد ۲۰, دوشنبه

پیام شاهرخ زمانی به کارزار یک هفته ای


پیام شاهرخ زمانی به کارزار یک هفته ای نجات جان رضا شهابی و تلاش برای آزادی کارگران زندانی و سایر زندانیان سیاسی

 

بر قرار باد همبستگی جهانی کارگران

 

با صمیمانه ترین درود ها :

 

من شاهرخ زمانی از زندان گوهر دشت، دستان پر مهر و توانمند شما کارگران و فعالین کارگری ایرانی و دوستان و رفقای دیگر میلیت های شرکت کننده را که دست در دست هم، در یک همبستگی بین المللی به کمک ما کارگران زندانی بر خاستید به گرمی می فشارم،و این همبستگی را به شما و تمامی کارگران تبریک می گویم.

ضمن حمایت از "فراخوان کارزار یک هفته ای نجات جان رضا شهابی و تلاش برای آزادی کارگران زندانی و سایر زندانیان سیاسی" امید وارم با برنامه ریزی و سازماندهی دقیق به اهداف تعیین شده برسید،آرزو دارم چنین همبستگی ها، هر بار گسترده تر و متحدانه تر از قبل شده وبه همبستگی دائمی تبدیل شوند.

مایلم صمیمانه بگویم ،آرزوی قلبی من است، به آن حدی از سازماندهی و همبستگی جهانی طبقه کارگر دست بیابیم که سرمایه داری از ترس مبارزات طبقه کارگر و انقلابات کارگری نتواند گروههای تروریستی، راسیستی، نازیستی و... تولید کرده و جنایاتی را که هم اکنون در جهان مرتکب می شود و جنگ و کشتاری که به دنیا تحمیل می کند پیش ببرد،امید وارم به چنان همبستگی برسیم که هیچ حکومت سرمایه داری نتواند کارگران و انقلابیون را زندانی کند.

امروز که شما و دیگر حامیان طبقه کارگر دست در دست یکدیگر با حمایت های بی شائبه خود از کارگران زندانی در اقصا نقاط جهان اعتراضاتی را پیش می برید ، صد البته می توانید نطفه های اتحاد عمل ها و همبستگی های بزرگتری را در آینده نوید دهید فعالیت و تلاش شما عزیزان در تجمعات، راهپیمایی ها ، جلسات ، به صورت نامه های اعتراضی ، جذب حمایت از تشکل ها و نهادهای کارگری و جهانی در گذشته بخصوص طی 6 ماه گذشته نتایج بسیار مثبتی داشتند،که جای تشکر و قدر دانی دارد.

بدون شک فعالیت شما رفقا در کارزار یک هفته ای با هدف آزادی رضا شهابی و حمایت از بقیه کارگران زندانی و روشن شدن تکلیف بهنام ابراهیم زاده نیز نتایج خوبی به بار خواهد آورد.

رفقا : هر جایی که باشم، حتی پشت دربهای زندان مرا در کنار خود بدانید، که همراه شما فریاد می زنم :

 

چاره کارگران وحدت و تشکیلات است.

 

رفقا جانانه برزمید      رزمتان پر توان باد.

 

شاهرخ زمانی زندان گوهر دشت کرج

17/5/1393

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر