۱۳۹۳ مرداد ۲۷, دوشنبه

اننقال بهنام ابراهیم زاده به سلول های انفرادی زندان گوهردشت

خبرهای رسیده از زندان گوهردشت حاکی است که امروز دوشنبه 27 مرداد 1393 بهنام ابراهیم زاده را به سلول های انفرادی این زندان منتقل کرده اند. این در حالیست که این فعال کارگری مدت 9 روز است که در اعتراض به انتقال غیرقانونی اش به زندان گوهردشت و عدم رسیدگی و درمان بیماری های ناشی از شکنجه های چهار سال گذشته دست به اعتصاب غذا زده است.

بهنام ابراهیم زاده از جمله زندانیانی است که مورد هجوم وحشیانه گارد ویژه زندان اوین به بند سیاسی 350  قرار گرفت و تا زمان انتقالش به قتلگاه رجایی شهر در سلول های انفرادی بند 209 اطلاعات مورد شکنجه های روحی و جسمی قرار داشت. پس از اعتراضات وسیع حمایتی از او و دلسردی شکنجه گران امنیتی از شکستن روحیه این فعال کارگری مبارز، بالاخره در تاریخ 18 مرداد 1393 به زندان گوهردشت برده شد و سپس به سالن دو بند یک زندان رجایی شهر که محل نگاهداری زندانیان منتظر اعدام و قصاص می باشد جای گرفت.

ما از کلیه مبارزان حامی طبقه کارگر و نهادهای حمایت از حقوق دمکراتیک تقاضا داریم تا در حمایت از بهنام ابراهیم زاده کوتاهی نکرده و با فعالیت های خود برای آزادی زندانیان سیاسی و فعالان کارگری زندانی فشارهای داخلی و جهانی را بر روی رژیم ستمگر اسلامی افزایش دهند.

کارگر زندانی، زندانی سیاسی آزاد باید گردد!

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
27 مرداد 1393

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر