۱۳۹۳ مرداد ۱۲, یکشنبه

بیانیه 112

چرا بهنام ابراهیم زاده را در انفرادی نگهداشتند؟

کارگران ، تشکل ها و مردم آزادیخواه :
به نجات بهنام ابراهیم زاده بشتابیم ، و اجازه ندهیم، تحت فشار های روحی و روانی، اذیت و آزار و انواع شکنجه ها علیه او پرونده سازی کنند.
بهنام  ابراهیم زاده فعال کارگری و فعال حمایت از کودکان کار و خیابان است، او به جرم دفاع از حقوق کارگران و کودکان کار و خیابان زندانی شده است،بهنام چهارمین سال حکم غیر قانونی خود را می گذراند، بهنام در تاریخ 28/1/1393 همراه دیگر زندانیان بند 350 اوین توسط ماموران و مسئولین بلندمرتبه مربوطه در یک برنامه ریزی سیستماتیک مورد یورش وحشیانه و ضرب و شتم  شدیدی قرار گرفته و به انفرادی تبعید شدند و اکنون بهنام بیش از سه ماه است در انفرادی قرار دارد.
طبق بیانیه مورخ 3/5/1393 کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری با عنوان " بهنام ابراهیم زاده هنوز زیر بازجویی و شکنجه قرار دارد." و همچنین طبق بیانیه شماره 26 کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده مورخ 8/5/1393 با عنوان " بهنام در بند ۲۰۹ زندان اوین همچنان تحت بازجویی قرار دارد!" که در بخشی از این بیانیه آمده است " ... (بهنام)به بند ۲۰۹ اوین تبعید شده که در آنجا همچنان تحت شدید‌ترین بازجویی‌ها قرار دارد و وضعیت جسمی‌ خود بهنام هم اصلا" خوب نیست و از ناحیه سر ، گردن ، پا و همچنین عفونت شدید روده رنج میبرد..."
بهنام سه ماه است، در چنین شرایطی قرار دارد او سه ماه است، تحت فشار های روحی و روانی، ضرب و شتم ، بازجویی های مداوم و انواع شکنجه و بخصوص نگران حال نیما پسر بیمارش قرار دارد.
کارگران ، تشکل ها ، جوانان و مردم آزادیخواه :
امروز باید به حمایت و برای نجات بهنام بر خیزیم ، فردا خیلی دیر است .
تشکل های کارگری ، فعالین ، محافل ، سازمانها ، احزاب و نهاد های جهانی،  وضعیت بهنام نامشخص است، بنابراین او در خطر است ، ماموران برای پنهان کردن اعمال ضد انسانی خود، او را در انفرادی نگه می دارند.
هر چند مشخص نیست ماموران در حال اجرای چه نقشه ی علیه بهنام هستند، ولی بعید نیست که جمهوری اسلامی طبق عادت دیرینه خود با عنوان "ملی کشی " بخواهد عقب نشینی های خود را در مقابل زندانیان سیاسی بخصوص کارگران زندانی از بهنام ابراهیم زاده انتقام بگیرد، نمی توان دست روی دست گذاشت تا ماموران و بازجویان زیر فشار های روحی و روانی و انواع شکنجه ها نقشه هایشان را پیاده کنند، عدم فعالیت امروز ، پشیمانی فردا را به همراه خواهد داشت،بنابراین نیرو های انقلابی باید با قدرت بیشتری فعالیت کنند، تا بتواند بهنام را از هرگونه خطر احتمالی نجات  دهند.
ما از شما، تمامی کارگران ، تشکل ها، سازمان ها ، احزاب و انقلابیون می خواهیم با استفاده از روابط جهانی خود به حمایت از بهنام ابراهیم زاده اقدام کنید ، همانگونه که از شاهرخ زمانی ، رضا شهابی و بقیه کارگران زندانی حمایت کردید.

رضا شهابی آزاد باید گردد.
شکنجه و پرونده سازی علیه بهنام ابراهیم زاده را متوقف کنید.

افشین ندیمی آزاد باید گرد. 

پیش بسوی اتحاد بیشتر برای فشار بیشتر،
پیش بسوی اعتراضات گسترده تر با شعار،
کارگر زندانی ، زندانی سیاسی آزاد باید گردد.

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
13/5/1393
www.chzamani.blogspot.com
freeshahrookh@gmail.com


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر