۱۳۹۰ تیر ۲۹, چهارشنبه

گزارش اولین اکسیون خیابانی

گزارش اولین اکسیون خیابانی

 کانون همبستگی با کارگران در ایران – ایالت نورد راین وستفالن

یک ماه پس ازتظاهرات بزرگ 9 ژوئن در برابر سازمان جهانی کار در ژنو و شرکت فعال کانون ما، اولین اکسیون خیابانی روزهای شنبه، توسط این کانون در روز شنبه 9 ژوئیه، در یکی از مراکز پرتجمع شهر کلن برگزار شد.

از آنجا که به علت ویژگی پراکنده بودن اعضای ما در چند شهر، تا کنون موفق به انجام چنین برنامه­هایی نبودیم، از این نقطه نظر بسیار موفقیت آمیز بود و به ما کمک کرد که بتوانیم اکسیون های بعدی را با موفقیت های بیشتری برگزار کنیم.

اکسیون به صورت برگزاری تظاهرات ایستاده و میز اطلاعاتی صورت گرفت که در آن تعدادی از اعضاء، دوستان و ایرانیان مترقی فعالانه حضور داشته و با سر دادن شعارها، پخش اعلامیه و جمع آوری امضاهای حمایتی و کمک مالی ادامه داشت و رفقا به پرسش­ها و نظرات مراجعه کنندگان پاسخ داده و به آنها اطلاعات لازم را داده و درخواست حمایت می­کردند،این اکسیون مورد استقبال و پشتیبانی نسبی عابرین و مراجعه کنندگان قرار گرفت.

در میز اطلاعاتی، علاوه بر اطلاعیۀ نهادها به فارسی و آلمانی، بولتن خبری شمارۀ 24 و بولتن ویژۀ 9 ژوئن، ونشریۀ "ایران – آربیتر ِبوِگونگ" نشریۀ آلمانی زبان کانون همبستگی با کارگران ایران درهانوفر، همچنین نشریۀ "آربیتر نیوز" که توسط فعالین کارگری در هامبورگ منتشر می شود به اضافۀ لیستی برای امضاهای حمایتی گذاشته شده بود.

این اکسیون از ساعت 12 تا 14 روز شنبه 9 ژوئیه برگزار شد و در سه نوبت دیگر در روزهای شنبه و همین ساعات و در همین محل ادامه خواهد داشت.

علاوه براین نمایندگان کانون ما در روز گذشته برای جلب پشتیبانی دو اتحادیۀ بزرگ آلمان د.گ.ب و وِردی (اتحادیۀ سراسری کارگران آلمان و اتحادیۀ رشته­های خدماتی کارگران آلمان) به آنها مراجعه کردند، ولی به علت نبودن مسئولین مربوطه ترتیب ملاقاتی برای روز دوشنبه داده شد، که امیدواریم بتوانیم ضمن جلب حمایت ایشان، زمینۀ ارتباطات و همکاری های بیشتر را با آنها فراهم کنیم.

عکس هایی از اکسیون فوق به ضمیمه ارسال می­شود.

کانون همبستگی با کارگران در ایران - ایالت نورد راین وستفالن
10/7/

۱ نظر:

  1. 7a replica bags wholesale see this website o5v39u3q64 replica bags uk Discover More r9i35m8w28 Ysl replica bags replica bags in dubai c3k50g8u33 replica bags 168 mall replica gucci f0a45h6d84 guccireplica bags neverfull

    پاسخحذف