۱۳۹۱ دی ۱۴, پنجشنبه

پسر بهنام ابراهیم زاده در بیمارستان بستری شده است


بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و فعال حقوق کودکان و عضو شورای نمایندگان کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری حدود سه سال است در زندان است و خانواده این کارگر سه سال است ضمن اینکه دور از نان آورشان هستند  او را هر روز تحت فشارهای روحی و روانی  می بینند . اکنون پسر چهارده ساله بهنام دچار عفونت کلیه شده  و مشکل خونی پیدا کرده و در بیمارستان محک بستری شده است .
مشکلات موجود از جمله زندانی بودن بهنام ، شرایط اقتصادی بحرانی عمومی ایران و شرایط سخت اقتصادی خصوصی خانواده بهنام و به خصوص بیماری فرزند بهنام سبب شده همسر بهنام دچار مشکلات روحی شود . مجموع این مشکلات و شرایط سخت ضربات بیشتری به این خانواده می زند . ما ضمن اینکه می خواهیم هر چه زودتر و بدون قید و شرط بهنام آزاد شود  ، از تمامی دوستان می خواهیم هر چه بیشتر با خانواده بهنام رفت و آمد نمایند و نگذارند آنها احساس تنهایی کنند . دفعات بیشتری به دیدن این خانواده  و ملاقات فرزندشان بروند تا از این طریق ضمن به جا آوردن وظیفه حمایتهای طبقاتی خود احساس همبستگی خود را به خانواده بهنام نشان دهند .
البته ضمن اینکه می دانیم این رسم در میان فعالین طبقه کارگر یک سنت است ولی شاید مشکلات اخیر اقتصادی باعث گردیده کمتر به این سنت پرداخته شود بنابراین تذکر در این رابطه و بیشتر کردن رفت و آمد با خانواده زندانیان را لازم می دانیم .

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
14/10/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر