۱۳۹۱ دی ۱۴, پنجشنبه

درود بر کارگران اتحادیه ساختمانی،جنگلبانی،معادن و انرژی استرالیا


از : شاهرخ زمانی
به : CFMEU
موضوع : تشکر از حمایت های شما

زنده باد همبستگی طبقاتی جهانی کارگران

درود بر کارگران اتحادیه  ساختمانی،جنگلبانی،معادن و انرژی استرالیا

از یک یک اعضای اتحادیه صمیمانه تشکر کرده و دستان پرمهرتان را به گرمی می فشارم وقتی شنیدم شما عزیزان در جهت همبستگی جهانی طبقه کارگر اقدام به حمایت از من برای بدست آوردن آزادیم کردید ایمانم به همبستگی جهانی طبقانی صد چندان شد و در خاطره ام روزی تجسم عینی یافت که به دنبال تصویب هیئت موسس سندیکای نقاشان ساختمان و تزئینات تهران و شورای نمایندگان کمیته پیگیری در جهت حمایت از آزادی نول واشنگتن در مقابل سفارت استرالیا در تهران حاضر شدیم و  نامه اعتراضی خود را تحویل کاردار سفارت دادیم در جهت انجام وظیفه طبقاتی و همبستگی جهانی تا زمان رفع مشکل از نول واشنگتن بی صبرانه اخبار را تعقیب می کردیم .
ایمان داشته و ایمان دارم که تنها راه نجات ما کارگران از تمامی مشکلات همبستگی جهانی _ طبقاتی است که اعلام حمایت شما از من قدمی در همین مسیر است .
ضمن اینکه صمیمانه سپاسگزارم از شما می خواهم حمایتهای خود را از کارگران زندانی بخصوص رضا شهابی که اکنون در شرایط بسیار سختی به سر می برد هر چه بیشتر گسترش دهید لازم می دانم بگویم حمایتهای شما و دیگر هم طبقه ایهایمان حتی اگر آزادی را برای ما به ارمغان نیاورد دلگرمی و شوق و انگیزه صد چندان در وجود ما ایجاد می کند که سبب می شود توان مبارزه با سرمایه داری بیشتر و تحمل سختی ها ی مبارزه ساده و ممکن شود .
دوستان حتما" می دانید که در ایران تشکیل و ایجاد تشکل کارگری غیرقانونی محسوب شده و فعالین  تشکلهای کارگری با بهانه های مختلف تحت پیگرد و شکنجه و زندان قرار می گیرند که از جمله خود من به دلیل فعالیت جهت تشکیل سندیکای نقاشان و تلاش برای کسب بیمه و تأمین اجتماعی برای کارگران نقاش ساختمان و عضویت در شورای نمایندگان کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری با اتهامات دروغین دستگیر و شکنجه شده و با 11 سال حکم زندانی شدم ، بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و فعال حمایت از کودکان کار و خیابان و عضو  شورای نمایندگان کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری بدلیل کمک در تشکل یابی کارگران به 5 سال زندان محکوم شده  و اکنون زندانی است ، همچنین محمد جراحی هم پرونده ای من و عضو کمیته پیگیری ایجاد تشکلهای کارگری نیز بجرم ایجاد تشکل کارگری به 5 سال زندان محکوم شده و اکنون زندانی است . پدرام نصرالهی به جرم فعالیت در کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکلهای کارگری محکوم به 3 سال زندان شده و در زندان به سر می برد
رضا شهابی عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد تهران و حومه به جرم ایجاد سندیکای کارگری به 5 سال زندان محکوم شده و او نیز اکنون در زندان است و برای کسب حقوق خود مجبور  شده است دست به اعتصاب غذا  و دارو بزند و جانش صد در صد در خطر است .
صدها کارگر ناشناخته دیگر نیز مانند افرادی که نام بردم همچنان در زندان تحت اذیت و آزار و شکنجه قرار دارند و تعداد بسیاری نیز دوران محکومیت خود را تمام کرده اند ولی هر لحظه در خطر دستگیری مجدد قرار دارند از جمله منصور اسانلو ، محمود صالحی ، علی نجاتی ، ابراهیم مددی و.... لازم به ذکر است که خانواده ی کارگان چه آنها که دوران محکومیتشان تمام شده و چه آنها که هنوز در زندان هستند همگی تحت فشار و مراقبتهای پلیسی بسیار شدید قرار دارند و دائما" به صورتهای گوناگون تهدید می شوند .
قصدم از بیان موارد فوق این است که بگویم برای ما کارگران ایران متشکل شدن و منسجم شدن بسیار سخت است و در واقع دائما" از طرف حکومت سرمایه داری ایران در خطر جانی به سر می بریم ، بنابراین شما دوستان با حمایتها و کمکهای خود ضمن به انجام رساندن وظایف طبقاتی و همبستگی جهانی کارگران باعث بیشتر شدن امنیت کارگران زندانی در مقابل اعمال ضد انسانی دستگاه قضایی و پلیسی سیاسی ایران می گردید . در نتیجه حمایتهای شما هر چه گسترده تر باشد امنیت ما بیشتر خواهد شد .
در نهایت یک بار دیگر از صمیم قلب از شما تشکر کرده و دستان شما را به گرمی می فشارم .


شاهرخ زمانی
 زندان گوهردشت
13/10/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر