۱۳۹۱ دی ۱۴, پنجشنبه

درود بر ائتلاف کارگران آمریکا علیه جنگ


از : شاهرخ زمانی
به : ائتلاف کارگران آمریکا علیه جنگ
موضوع : از حمایت های شما تشکر می کنم

درود بر ائتلاف کارگران آمریکا علیه جنگ

دوستان ، هم طبقه ایها،اعضای ائتلاف کارگران آمریکا علیه جنگ ، وقتی شنیدم که شما عزیزان در جهت همبستگی طبقاتی از من و دوستانم که در زندان های ایران اسیر و دربند هستیم اعلام حمایت کردید شوق و انگیزه مبارزه برای کسب حقوق وآزادی در وجودم صد چندان شد .
من به دلیل تلاشهایم در جهت ایجاد سندیکای نقاشان و همچنین فعالیت برای کسب حقوق کارگری خود و دیگر هم طبقه ایهایم دستگیر شدم و با بهانه و اتهامات دروغین مورد پرونده سازی و شکنجه قرار گرفتم و در دادگاهی وابسته توسط قاضیی بی اختیار به یازده سال زندان محکوم شدم و اکنون 20 ماه است در زندان به سر می برم ، ضمن اینکه خود به شدت تحت آزار و اذیت هستم طی 20 ماه گذشته دیده ام که بسیاری از افراد بیگناه ایرانی با اتهامات ساختگی زندانی شده اند و بدون دلیل و بیگناه عمر خود را پشت میله های زندان از دست می دهند و خانواده هایشان نیز در انتظار کشنده ای دچار دهها مشکل و سختی می شوند . همچنین بسیاری هستند با کمترین جرم به بیشترین جزا محکوم شده اند .
جوانانی در زندان هستند که بر اثر مشکلات موجود در زندان از جمله کمبود جا ، نداشتن لوازم بهداشتی ، نبود درمان و بهداشت مناسب ، کمبود مواد غذایی و عدم رعایت حق و حقوق زندانی و ... دچار بیماریهای واگیردار و لاعلاج و بیماریهای روحی شده اند . هزاران مورد را می توان نام برد که طی دو سه سال اول زندان بودنشان سلامتی خود را از دست داده اند و دیگر امکان به دست آوردن سلامتی خود را ندارند تقریبا" هیچ زندانی کارگری نیست که طی دوره گذران محکومیت  ناحقی که به او تحمیل کرده اند بیمار نشده باشد در این رابطه از افرادی  به عنوان نمونه می توان نام برد که وقتی دستگیر شدند سالم بودند ولی در زندان دچار بیماریهای مختلف گشتند از جمله منصور اسانلو ، علی نجاتی ، بهنام ابراهیم زاده ، محمود صالحی ، محمد جراحی  و.... و رضا شهابی که هم اکنون در شرایط بسیار سختی قرار دارد و مجبور شده است جان خود را با خطر روبرو کند تا شاید بتواند اندکی از حق و حقوق خود را بدست اورد .
شدت فشار و ستم و ظلمی که در زندانهای ایران علیه ما وجود دارد آنقدر زیاد و مختلف است که امکان بیان همه آنها وجود ندارد  .
هم طبقه ایها، ضمن اینکه دوباره  صمیمانه از حمایتهای شما تشکر می کنم از شما می خواهم هم چنان به حمایتهای خود از کارگران زندانی در ایران بخصوص اکنون از رضا شهابی با جدیت و گستردگی بیشتری ادامه دهید ، باشد که حاصل این همبستگی طبقاتی در کوتاه مدت نجات جان رضا باشد و در بلندمدت آزادی او و بقیه کارگران زندانی را به ارمغان آورد .

با درودهای فراوان
شاهرخ زمانی
 زندان گوهردشت
13/10/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر