۱۳۹۱ دی ۱۶, شنبه

حمایت زندانیان سیاسی-عقیدتی زندان رجایی شهر از رضا شهابی


اعتصاب غذای زندانیان سیاسی زنگ خطری است که برای مسئولان و زندانبانان به صدا در می آید. زیرا که اعتصاب آخرین راه اعتراض زندانی سیاسی به وضعیت نامساعد و  شرایط نامناسب اوست و از این طریق میکوشد تا صدای اعتراض و خواسته خود را به گوش همگان برساند. چندیست که  با خبر شدیم، آقای رضا شهابی کارگر شرکت واحد (عضو سندیکای کارگران شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه) در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی به وضعیت سلامتی‌اش دست به اعتصاب غذا و دارو زده است. او که تا چندی پیش در بیمارستان بستری بود و علی رغم عدم تکمیل معالجات به زندان بازگردانده شده است ، در حال حاضر از بیماری رنج می برد و مسئولین زندان باوجود نیاز فوری او برای معالجه و درمان از اعزام ایشان به مراکز درمانی خودداری میکنند.
ما زندانیان  سیاسی عقیدتی زندان رجایی شهر ضمن اعتراض به بی توجهی مسئولین نسبت به سلامتی رضا شهابی، هشدار می دهیم که اعتصاب غذا برای وی خطرجانی دارد و مسئولیت هر اتفاقی که برای شهابی رخ دهد، برعهده مسئولین است. ما خواستار رسیدگی فوری به خواسته های رضا شهابی، موافقت با مرخصی وی و رسیدگی به وضعیت سلامتی او هستیم تا هرچه سریع تر به اعتصاب خود پایان دهد.

1 – کامران رحیمیان
2- کیوان رحیمیان
3- وحید تیزفهم
4- مینایی
5- جمال الدین خانجانی
6- بهروز توکلی
7- کورش ریاحی
8- روانبخش
9- رحیم الیاسی
10- رضا شریفی بوکانی
11- افشین حیرتیان
12- خالد حردانی
13- رسول بداغی
14- محمد علی منصوری
15- شاهرخ زمانی
16- محمد امیرخیزی
17- علی جباری
18- صالح کهن دل
19- جعفر اقدامی (شاهد)
20- افشین بایمانی
21- عباس بادفر
22 – داود مینایی
23- رضا مشهدی
24- افشین سماواتی
و...
10/10/1391
توضیح کمیته حمایت از شاهرخ زمانی:
تعدادی دیگر از اسامی امضا کنندگان بیانیه، در حین انتقال بیانیه ناخوانا شده است  هر زمانی که اسامی به دستمان رسید در اولین فرصت  افزوده خواهند شد .

تکثیر از کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
16/10/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر