۱۳۹۱ دی ۱۸, دوشنبه

نظامیان طرفدار مردم


13نفر نظامی از نهاد های محتلف نظامی جمهوری اسلامی با اسامی :
1                   محمود ناجی 2- بهروز یوسف پور 3- سید جبار موسوی 4- حسین عابدینی 5- اسماعیل کربلایی 6- رضا کاهی 7- علیرضا فراهانی 8- علی جباری 9-  ایرج حاتمی 10 – حجت حاتمی 11- فریده آزمون 12- سیف اله سپاهی 13- بهزاد طهانی  در زندان گوهر دشت مبحوس هستند. اتهامات این نظامیان زندانی مربوط به تمرد از دستورات ضد مردمی مافوق یا جمعی نهاد مربوطه و یا افشاگری در رابطه با خیانتها و جنایتهای سران و نهادهای نظامی علیه مردم ایران می باشد . بیشتر این 13 تن به اتهام تمرد از سرکوب و ضرب و شتم مردم در خیابانها در سال 1388 دستگیر و محاکمه شده اند . همچنین تعدادی نیز به دلیل افشای نقشه های ضد مردمی در سرکوب  ها و یا افشای دزدی ها و اختلاس های سران نظام دستگیر و محاکمه شده اند بعضی از این افراد هم از نیروهای امنیتی هستند که حاضر نشدند زندانیان را شکنجه نمایند در نتیجه طی پرونده سازی  های دروغین دستگیر و محاکمه شدند.
  طبق اخبار دریافتی صدها نظامی دیگر که مانند این 13 تن حاضر به سرکوب مردم یا سکوت در مقابل خیانتهای و جنایتهای سران و فرمانده ها نشدند در دیگر زندانها محبوس هستند که لازم است از این فرزندان شریف ایران قدردانی و دفاع و حمایت کرد که مانند برخی حاضر به خودفروشی در مقابل بذل و بخشش های جمهوری اسلامی نشده اند و شرافتمندانه در صف حمایت از حقوق مردم قرار گرفتند .
لازم به ذکر است که 13 زندانی نام برده هر کدام از 6 ما تا 28 ماه در انفرادی محبوس بوده اند و در بازجویی های بلند مدت به شدت شکنجه شده و مورد ضرب وشتم قرار گرفتند همچنین آنها مجموعا" به صد سال زندان محکوم شده اند با توجه به اینکه دوران بازداشتشان در انفرادی به عنوان بخشی از حکم صادره محسوب نمی گردد. هم اکنون 5 نفر از آنان در بند عمومی زندان رجائی شهر هستند و 8 نفر دیگر هنوز در سلولهای انفرادی محبوس می باشند  .
این سیزده تن  زندانی سیاسی محسوب می شوند و اتهامات آنها نیز سیاسی است .
طی خبر دیگری:  در زندان اوین رسما" شکنجه نمودن از نوع دهه شصت دوباره شروع شده است . 5 نفر از زندانیان سیاسی طی هفته گذشته در زندان اوین بوسیله  شلاق  از قبیل کابل و شلنگ و شلاقهای بافته شده از پوستشکنجه شده اند و آنقدر کف پای این 5 نفر را شلاق زده اند که  کف پایشان شیار به شیار ترکیده است، مانند سالهای دهه شصت به صورت سیستماتیک و برنامه ریزی شده این طریقه شکنجه را پیش می برند . این 5 نفر سیاسی هستند و به طور کلی خبردار شدیم که آنها متعلق به جنبش کارگری و جنبش های ملی هستند . خبر تأیید نشده دیگری نیز هست که اعلام می کند حدود 150 تا 200 نفر در زندانهای دیگر نیز در لیست چنین شکنجه هایی قرار گرفته اند و می خواهند به صورت سیستماتیک علیه آنها نیز شکنجه به شکل شلاق کف پا را انجام دهند .
همچنین خبر تأیید شده ای وجود دارد بر این مبنا که طبق برنامه ادراه اطلاعات تصمیم دارند زندانیان قدیمی که حبس سنگین دارند را دو باره به  اداره اطلاعات برگردانند و دوباره تواب سازی شروع  نمایند .

فریده جعفری
18/10/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر