۱۳۹۳ دی ۳۰, سه‌شنبه

سلسله گزارشات از تبعیدگاه جهنمی رجایی شهر :

هموطن علیه زندان، شکنجه و اعدام  فرزندان خود و برای آزادی زندانیان سیاسی بپا خیزید .زندان رجایی شهر با بیش از 6000 زندانی کشتار گاهی است که حدود 2300 زندانی که محکوم  به اعدام با حکم قرون وسطایی قصاص می باشد. از بین زندانیان فوق 250 نفر زندانی سیاسی عقیدتی با 42 اعدامی از جمله لقمان و زارنیار مرادی، شهرام و حامد احمدی و... می باشند. همه ی زندانیان سیاسی با دهها حبس ابد با سابقه زندانهای طولانی مدت مانند محمد نظر با 21 سال ، حاج کریم معروف عزیز با 18 سال ، ... و حبس های سنگین این زندانیان در نقض کامل موارد قانونی خود رژیم از جمله آیین نامه سازمان زندانها در بدترین وضعیت و در بی حقوقی کامل قرار داشته و با حبس های سنگین از 5 سال تا سی سال در شرایط مرگ تدریجی قرار دارند، طی چندین سال دهها نفر بطور عمدی به قتل رسانده شده اند که آخرین نمونه های آن کرمی خیر آبادی و افشین اسانلو بودند، سلول های انفرادی 5 متری به جای 12 تا 15 متری قانونی برای هر نفر پذیرای 2 و بیشتر مواقع 3 نفر می باشند، به جای هواخوری صبح تا غروب که قانونا" جق زندانی است فقط 2و نیم ساعت است، پایین ترین کیفیت مواد غذایی و نبود لبنیات در رژیم غذایی و تحمیل سویای حیوانی به جای گوشت تازه که باید طبق ماده 93 و 95 آیین نامه داده شود، حذف تدریجی و کامل درمان ، بهداشت و آموزش و ورزش مندرج در قانون از برنامه ، منع تمامی ارتباطات عاطفی و قانون از جمله مرخصی ، ملاقات حضوری ، کار در بیرون و داخل زندان ، تلفن ، مکاتبه ، پولی کردن تمامی عرصه ها بر مبنای طرح خصوصی سازی و انتفاعی کردن بهداشت ، درمان ، تغذیه و خدمات که حتی برای بستن یک شیر حمام و نظافت حیاط از زندانی پول گرفته می شود، و در کنار اینها در نقض کامل ماده 22 آیین نامه سازمان زندانها با هدایت ماموران و مدیریت و سازماندهی اداره اطلاعات سپاه مسئولین زندان مانند مهر پلاستیکی بی اراده و بی تدبیر فقط مجری سیاست های آنها می باشد این اداره جهنمی و ضد بشری بعنوان موتور ماشین سرکوب ولایت مطلق کلیه زندانیان سیاسی از بدو دستگیری بدون حکم قضایی تا شکنجه در سلول های انفرادی با حکم های سنگین سفارشی و شکنجه های روحی و جسمی بعدی و نگهداری و پرونده سازی در زندان در چمبره خود دارد.

1- از سر نوشت ارژنگ داودی و افشین بایمانی خبری در دست نیست، از روز شنبه 27 دی ارژنگ داودی و افشین بایمانی توسط اداره اطلاعات در داخل زندان معروف به بند سپاه در رجایی فراخوانده شدند و علی رغم پیگیری های متعدد و گوناگون  از ماموران و مسئولان زندان هیچ خبری از آنها نیست. بطوری که گفته شد در تمامی زندانها شعب اطلاعات مانند اوین 209 ، تبریز 37 ، ارومیه اطلاعات ، رجایی شهر بند سپاه شکنجه روحی و جسمی ، پرونده سازیها و جلو گیری از عف های عمومی ، موردی ، آزادی مشروط در دست اطلاعات بوده وبطور سازمان یافته در جهت اذیت و آزار زندانیان حرکت می کنند ارژنگ داودی که دو سال پیش حکم زندانش تمام شده است با پرونده سازی مجدد اداره اطلاعات ضد بشری علیه او هنوز آزاد نشده است و پرونده سازی دروغین آنچنان دروغین است که  حتی جلادی مانند صلواتی نیز به چنین پرونده سازی بی پایه و اساس اعتراض کرده است بدین طریق از آزادی ایشان جلوگیری می شود.2-علی رغم اعزام عده ای اندک از بیماران در حال مرگ و عملهای فوری از میان 28 بیمار اورژانسی در سالن 12 که بسیاری از آنها در شرایط حاد اورژانسی هستند مانند امان الله مستقیم ،اسدالله هادی و ماشالله حائری  ، دکتر فواد مقدم و آقای فولادوند همچنان در وضع مرگ به حال خود رها شده اند .
لازم به یادآوری است که دکتر فواد مقدم هموطن شزیف بهایی هفته گذشته به بیمارستان شهدای تبریز اعزام و به علت وضع حاد اورژانسی اش بلافاصله بستری شد ولی بنا به گفته مأموران خود و سربازان گمنام و با ممانعت مزدوری به نام  اسدی از تخت بیمارستان پایین کشیده شده دوباره به بند منتقل شد، در این رابطه یک سرباز فداکار و انسان دوست که به عمل جنایتکارانه اسدی در بیمارستان اعتراض کرده بود، توسط این =نایت کار .همکارانش به مشت و لگد گرفته شد و به شدت مجروح شد و تهدید شد که چند ماه اضافه خدمت خواهد گرفت.
خودسری ، قانون شکنی و رذالت و پستی و ضعیف کشی بقدری در ولایت مطلقه دزدان و غارتگران ثروتهای ملی عادی شده که یک مأمور دون پایه ادعای خدایی می کند .
3- محمد نظری همچنان در حبس است:
علیرغم موافقت رئیس زندان ، دادستان کل و دادستان شعبه صادر کننده حکم با ممانعت سربازن گمنام مولتی میلیاردرهای چپاولگر محمد نظری با 21 سال حبس هم چنان در زندان می باشد . در عرف زندانهای ایران زندانیان حبس ابد غالبا" با 10 تا 11 سال حبس آزاد می شوند ولی در این جهنم کشتارگاه انسانها با مقاومت آگاهانه مسولان حکومتی محمد نظری با 21 سال حبس ، کریم معروف عزیز با  18 سال ، هومن کوهزادی ، خالد   فریدونی ،خالد حردانی ، شهرام و فرهنگ پورمنصوری ، سعید ماسوری و افشین بایمانی ... با 15 و 16 سال سابقه و بقیه از 5 تا 9 سال در حال مرگ تدریجی هستند .
4- سعید عابدینی به اطلاعات برده شد . روز 28 دی سعید عابدینی شهروند و کشیش آمریکایی ایرانی تبار به اطلاعات سپاه فراخوانده شده و با یک تماس تلفنی با سفیر سوئیس به عنوان نماینده منافع آمریکا در ایران از وی خواسته شد که به سفیر بگوید که وضع زندان رجایی   شهر گل و بلبل  و گلستان است که وی بنا به گفته خودش وضع جهنمی اینجا را از لحاظ فضای زندگی ، راهروهای قبرمانند ، تهدید و درمان پولی و شکنجه های روحی و جسمی گفته است و در جواب سوال سفیر که آیا او مورد شکنجه قرار گرفته است گفته است بله حکومت سال گذشته بطور عمد مرا در میان زندانیان عادی قرار داد و با تحریک عوامل مردانی به من تجاوز کردند ( شلوارش را پایین کشیده و از پشت به او انگشت حواله کرده اند )
5- مهدی فراحی  شاندیز ، بهنام ابراهیم زاده و شهرام چینیان زندانیان سیاسی همچنان در بدترین بندهای زندانیان عادی نگه داری می شوند . در زندان رجایی شهر در کنار سالنهای 12 و 10 با 200 زندانی عقیدتی – سیاسی نزدیک به 60 تا 70 زندانی عقیدتی -سیاسی در بندهای 1و 3و 6و 2 در میان زندانیان عادی و عمدتا" ایدزی و قاتل و اعدامی که تعادل روحی ندارند نگه داری می شوند که بطور عمد در شرایط سخت شکنجه های روحی و جسمی قرار گرفته اند از دوستان نظامی  ایرج حاتمی ، علیرضا فراهانی و فرید حاجی لو چندین بار دست به اعتصاب غذا زده اند .
بهنام ابراهیم زاده با وضعیت مرگ از بند یک به دو منتقل شد و مهدی شاندیز همچنان در سلول انفرادی به سر می برد .
6- علیرغم تلاش خانواده ها هم چنان از ملاقات حضوری و مرخصی قانونی زندانیان جلوگیری می شود . اواخر آذر ماه خانواده ها طی نامه ای به سازمان زندانها خواستار رفع قانون شکنی و خودسری و اجرای قانونی حقوق طبیعی زندانیان در مرخصی و ملاقات حضوری شده اند اما با ممانعت اطلاعات و پادویی خدابخشی معروف به خدانابخش در میان زندانیان تا حالا از این حقوق قانونی جلوگیری می شود .
طی آذر ماه علیرغم تقاضای مرخصی  دختر شاهرخ زمانی جهت عیادت شاهرخ از مادر بیمارش که دچار سرطان است و در حال مرگ بسر می برد اداره اطلاعات ممانعت کرد . لازم به یاد آوری است که رژیم مأموران منتظر خدمت یعنی اصلاح طلبان را از این مسئله مستثنی کرده است و هر لحظه به بیمارستان از شش ماه تا یکسال و مرخصی از 15 روز تا چند ماه می فرستد اما به کسانی که فرزندانشان در حال عروسی و یا عزیزانشان را از دست داده اند حتی با پابند و دستبند برای یک روز و یک ساعت هم ملاقات نمی دهند و البته این مسائل چیزهای عادی و مسلم می باشد .
7- بنا به اظهار مأموران خود زندان اداره اطلاعات رژیم در کنار افراد معتاد کرده اش برای رصد و خبرگیری از زندانیان سیاسی به تازگی با چند نفر از افراد بدبخت و ضعیف در پوشش آموزش بهداشت ارتباط مستقیم گرفته و می خواهد بطور گسترده دایره شکنجه های روحی و جسمی و پرونده سازیهایش علیه زندانیان سیاسی را کامل کند .
اغلب زندانیان سیاسی و عقیدتی از جمله بهنام ابراهیم زاده ، ارژنگ داوودی ،خالد حردانی و شاهرخ زمانی و دیگران دوباره پرونده سازی شده و حکمهای جدید گرفته اند ، لازم به یاد آوری است این افراد اجیر شده عین فریب خوردگان خود رژیم از پست ترین افرادی که با 5 هزار دلار پول کشور  را به سیا و موساد فروخته اند می باشند .
هم میهن صدای زندانیان سیاسی ، صدای حق طلبی و عدالت خواهی
فریاد زندانی سیاسی ، فریاد آزادی و برابری و عدالت اجتماعی برای شماست.
آزادی زندانیان سیاسی آزادی کل کشور از ستم و بهره کشی است
برای آزادی زندانیان سیاسی بپاخیزید.

فریده جعفری
29/10/1393
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر