۱۳۹۳ دی ۱۳, شنبه

خطاب به کارگران ایران و جهان


فریاد خود را علیه حکم دوباره و ظالمانه و غیر انسانی بهنام بلند تر کنید .

بهنام ابراهیم زاده کارگر کارخانه و عضو شورای نمایندگان کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری و فعال حمایت از کودکان کار و خیابان که به اتهام  مبارزه و تلاش برای ایجاد تشکلهای سندیکایی و مستقل کارگری بعنوان تنها وسیله تحقق مطالبات کارگران و مزدبگیران در عرصه دستمزدهای انسانی ، اشتغال دائم ، بیمه های بیکاری و دائم و از کار افتادگی و حق تشکل و اعتصاب به 5 سال زندان محکوم و در حال گذراندن پنجمین سال حبس خود در زندان اوین بود، که طی حمله وحشیانه نیروهای گارد و دیگر نیروهای مربوط به زندانها با نظارت و هدایت مسئولین سازمانهای مربوطه  با طرح از قبل برنامه ریزی شده به بند 350 اوین و مقاومت مشروع و  جانانه وی در مقابل این یورش ددمنشانه نیروهای سرکوبگر، ضمن اینکه به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و سپس صد روز به انفرادی 209 و سپس به سالن 12 رجایی شهر تبعید شد .
 در زندان گوهر دشت نیز مزدوران نظام سرمایه داری دست از آزار و اذیت وی برنداشته و در یک اقدام سرکوبگرانه و غیر قانونی وی را ابتدا به بند یک و سپس به بند دو( بند دارالقران  که معروف به دار الشیطان است) در میان  افراد زیر فشار و خودباخته و وحشت زده و با شکنجه های طولانی که مجبور با اطاعت از اوامر غیر انسانی حکومت باشند تبعید کردند. تا بتوانند روحیه مبارز و آزادیخواهانه بهنام را در چنین بندی بشکند.
اگر در بند یک خطر جانی از طرف اعدامیان در حال اجرای حکم که تعادل روحی ندارند وی را تهدید می کرد، در دارالشیطان فشارها و شکنجه های روحی ناشی از جو استرس ، ترس، چاپلوسی ، خیانت و آدم فروشی،  وی و دیگر مبارزان از جمله مهدی فراحی شاندیز را می آزارد، در ادامه این آزار و اذیت  فعالین کارگری  رژیم حامی و حافظ نظام بهره کشی و دزدی و غارتگری هزاران میلیاردی که هر روز یک یا چند مورد اختلاس و دزدی توسط دولتیان افشا می شود، در اقدام ضدبشری پرونده سازی دیگری توسط سربازان گمنام مزدور برای بهنام رقم زده است، بطوریکه بدون وکیل و در کمتر از 5 دقیقه در 26 اذر در بیدادگاه ضد کارگری توسط قاضی احمد (صالح) با اتهامات ساختگی و دروغین، تفهیم اتهام شد، و در 8 دی توسط قاضی صلواتی (که اکنون جای قاضی مرتضوی  که جنایت هایش هر روز بیشتر افشا می شود قرار گرفته است،) این جیره خوار غارتگران بیت المال( قاضی صلواتی) قاضی رانتی  و دشمن قسم خورده کارگران به اتهام واهی و پاپوش  های ساختگی از جمله  :
1- اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت کشور و ارتباط با سر پل مجاهدین هفت سال و نیم ،
2- فعالیت تبلیغی علیه نظام و ارتباط با احمد شهید 17 ماه
3- داشتن ماهواره،
جمعا" به نه و نیم سال محکوم شده است.
همه این اتهامات ساختگی و دروغین و شرم آور است، به عنوان مثال وقتی بهنام در انفرادی 209  اوین زندانی بود ، 6 مامور به خانه او ریخته و تمام وسایل خانه را زیر و رو کرده و برخی را با خود بردند ، که طبق گفته خودشان در بین وسایل ماهواره نیز بوده است ، سوال اینجاست ( حتی اگر این گفته درست هم باشد) که ماموران و قاضی به اتهام ماهواره در خانه کسی را محاکمه می کنند که خودش در سلول انفرادی بند 209 زندان اوین بوده است ، کدام انسان شریف می تواند چنین اتهامی را بپذیرد؟ که قضات وامدار جمهوری اسلامی با چنین اتهاماتی انسان ها را محاکمه می کنند، آیا این اتهام دروغین و ساختگی نیست؟ شرم باد بر قاضی صلواتی، بدون شک بقیه اتهامات نیز چنین هستند.
در همین راستا فرشید فتحی و آرش مقدم اصلانی هر کدام به یک سال محکوم شده اند. چند روز قبل نیز از همین بند دارالشیطان مهدی فراحی شاندیز فعال کارگری عضو کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری و معلم به علت اعتراض به عدم تفکیک جرائم و برخوردهای خودسرانه و قانون شکنانه ماموران بطور غیر قانونی به سلول انفرادی داده شده و هنوز هم در آنجا می باشد .

 کارگران ، مردم ستمدیده و آزادیخواه :

 بهنام ابراهیم زاده با توجه به اینکه تنها فرزندش ( نیما ابراهیم زاده) که دچار سرطان است و در حال شیمی درمانی  می باشد، به خاطر دفاع از حق حیات انسانی ، حق تشکل و حق اعتصاب و اعتراض در برابر تبعیض و نابرابری دیکتاتوری و سرمایه داری در غل و زنجیر شده است، مبارزه برای آزادی او و دفاع از بهنام ، دفاع از آزادی و برابری و عدالت اجتماعی برای همه مظلومان می باشد .
به هر طریق ممکن مبارزات خود را برای آزادی او تشدید کنید.
ما از تمامی کارگران ، فعالین، تشکل های کارگری و نیروهای فعال جنبش های اجتماعی می خواهیم متحدانه از طریق طومار نویسی ، تجمع ، اطلاع رسانی گسترده به مردم اعتراض در مقابل دادگاه ها ، زندان و ... از بهنام و دیگر زندانیان حمایت گسترده نمایند، و همچنین از سازمانها ، احزاب و نهاد های مردمی داخلی و جهانی می خواهیم از طریق ترتیب دادن اعتراضاتی در مقابل سازمانهای جهانی و در خواست از انها و تجمع در مقابل سفارت خانه های جمهوری اسلامی به حمایت از بهنام بر خیزند، و اجازه ندهند، با اتهامات دروغین و واهی قضات وام دار این فعال کارگری را از زندگی محروم کنند.

ما از خانواده ، پسران و دختران قاضی صلواتی و دیگر ماموران مربوطه که برای بهنام پاپوش دوختن سوال می کنیم :

آیا شما می توانید در سر سفره ای بنشینید که توسط پدرانتان چنین جنایت کارانه پول در میاورند بنشینید به انها برای حمایت از آزادی و حقانیت انسانها به این قاضی و ماموران اتهام زن و پروده ساز اعتراض نکنید؟
آیا شما می توانید ببینید بهنام را که مدافع کودکان کار و خیابان بوده توسط پدرانتان چنین مورد اتهام و آزار و اذیت واقع می شود و از تنها پسرش که دچار سرطان است دور بماند و شما بتوانید با وجدان خودتان کنار بیاید ؟
و دها سوال دیگر ،
ما از فرزندان و همسران این قاضی و مامورانی که با اتهامات دروغین انسانها را مورد محاکمه قرار می دهند، می خواهیم، با وجدان آزاد و انسانی از پدران و همسران خود بخواهند دلیل و مدارکی که بهنام را محاکمه کردند به انها نشان بدهند، ما از این همسران و فرزندان می خواهیم، اگر با دلایل ارایه شده راضی شدند، برای ما هم اعلام کنند و اگر قانع نشدند، این قاضی وامدار و دیگر ماموران مربوطه را تحت فشار بگذارند تا از این طریق هم به وظایف انسانی خود عمل کرده باشند و هم حقی را از پایمال شدن نجات دهند ، چنین عملی وظیفه هر انسانی است .

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
14/10/1393


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر