۱۳۹۴ خرداد ۳۰, شنبه

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی ضمن حمایت از مطالبات چهار زندانی اعتصابی از همه می خواهد به دفاع و حمایت از آنها بر خیزند!!!
اعلام اعتصاب غذاي چهارتن از زندانيان سياسي عرب در اعتراض به تداوم شكنجه و زندان  :

به گزارش منتشره در وبلاگ طلايه داران، چهار زنداني سياسي از هم وطنان عرب اهوازي در استان خوزستان، در اعراض به تداوم شكنجه و مرگ تدريجي و زندان غير قانوني و غير انساني در شكنجه گاههاي رژيم قرون وسطايي ولايت فقيه اعلام اعتصاب غذا كردند.
خالد حردانی به همراه سه تن از بستگان و همراهانش در زندان به نامهاي فرهنگ پور منصوري، شهرام پور منصوري و رسول حرداني، در 30 خرداد و در آستانه 16 سال زندان و شکنجه و تبعید و در اعتراض به نگهداری غیر قانونی و غیر انسانی در شکنجه گاههای رژیم ولایت فقیه دست به اعتصاب غذا سیاسی؛ اعتراضی می زنند و از تمام مدافعان حقوق بشر و دموکراسی خواهان ایران و جهان خواستار حمایت و پشتیبانی دارند.
خبرهای رسید از یک منبع آگاه حاكي از این است که خالد حردانی گفته است در صورت ادامه بازداشت و زندان و شکنجه همراهانم، این اعتصاب و اعتراض ادامه خواهد داشت.
دوستان من هیچ گناهی نکرده اند که مستوجب مجازات اعدام و شکنجه غیر انسانی 15 ساله شوند.
وبلاگ طلايه داران در گزارش خود مي افزايد: خالدحردانی به همراه خانواده و دوستان خود در سال 79 13 در یک اقدام هواپیما ربایی دستگیر و به اعدام محکوم شد. قاضی پرونده به او گفته بود تو باید اعدام شوی تا درس عبرتی براي تمام عربهای خوزستان بشوی. این در حالی است که رژیم جنایتکار ولایت فقیه در منطقه به بهانه کمک به مردم عرب منطقه و شعیان دست به کشتار و جنایت سازمان یافته می زند. اهواز مركز استان خوزستان در جنوب ايران كه يكي از حاصل خيزترين مناطق ايران است، مردمش شیعه و اکثر شهرهای آنجا عرب زبان مي باشند اما فقر و گرسنگی در آنجا یک نماد عینی و عمومی است. مردم به خاطر زبان و فرهنگ و ادبیات خاص خود و همچنین نوع پوشش و نگاه اجتماعی مورد ظلم و ستم و تبعيض مضاعف رژيم اشغالگر و ضد ايراني و ضد بشري ولايت فقيه قرار دارند.
از خالد حردانی و دوستانش که در این 15 سال مورد ظلم قرار گرفته اند حمایت کنیم.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر