۱۳۹۳ آبان ۲۲, پنجشنبه

ارژنگ داوودی به بیمارستان منتقل شد


خبرگزاری هرانا – ارژنگ داوودی زندانی سیاسی زندان رجایی شهر که از چهار روز پیش در انفرادی و در اعتصاب غذا بشر می‌برد به بیمارستان هزار تخت خوابی امام خمینی منتقل شد.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ظهر روز جاری (چهارشنبه ۲۱ آبان ماه) ارژنگ داوودی در پی ضربه شدیدی که بر اثر زمین خوردگی به ناحیه سر وی وارد شده بود به بیمارستان هزار تخت خوابی امام خمینی منتقل شدند.
یکی از زندانیان زندان رجایی شهر کرج در این رابطه به گزارشگر هرانا گفت: «امروز صبح که آقای داودی از خواب بیدار شد هنگام بلند شدن پای ایشان یک مرتبه خالی کرد و ازپشت سربه لولهٔ شوفاژ خورد. مامور مراقب آقای کاویانی از صدای افتادن ایشان به روی زمین خبر دار شد و به سلول ایشان رفت و دید که آقای داودی کف انفرادی از درد ناله می‌کند. وی ایشان را با برانکارد چرخ دار به بهداری زندان انتقال دادنند که آنجا به آقای داوودی سرم وصل کردند و منتظر دستور اعزام به بیمارستان هزار تختوابی شدند. آقای داوودی ظهر بعد از اتمام سرم به بیمارستان مذکور اعزام شد…»
این منبع در بخش دیگری از سخنانش گفت: «آقای داودی از روز یکشنبه که به انفرادی منتقل شدند تا حالا در اعتصاب بسر می‌برند. یک دلیل اعتصاب ایشان هم این است که نمی‌توانند از غذای زندان استفاده نمایند چون قند و فشار خون بالای ایشان این اجازه را نمی‌دهد. مسئولان حتی داروهای مورد نیاز وی را به وی نداده‌اند.»
گفتنی است، از بعد از اعزام ارژنگ داوودی به بیمارستان از وضعیت وی اطلاعی بدست نیامده است.
ارژنگ داوودی زندانی مسن زندان رجایی شهر کرج که بیش از ۱۰ سال را در زندان بسر می‌برد، بتازگی به اتهام «عضویت و هواداری و فعالیت موثر در پیشبرد اهداف گروهک منافقین (مجاهدین خلق) در زندان» به اعدام محکوم شد.
گفتنی است، این اتهام مورد تکذیب این زندانی سیاسی قرار گرفته است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر