۱۳۹۳ آبان ۱۲, دوشنبه

یورش وحشیانه نیروهای سرکوبگر ولی فقیه به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج

بنابه گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» یکشنبه شب نیروهای سرکوبگر ولی فقیه به بند ۴ سالن ۱۲ زندان گوهردشت کرج یورش بردند و زندانیان سیاسی این بند را مورد اذیت و آزار قرار دادند.

شب یکشنبه ۱۱ آبان ماه برابر با ۸ محرم  حوالی ساعت ۲۲:۳۰ تعدادی از مسئولین زندان به بند ۴ سالن ۱۲ زندان گوهردشت کرج یورش بردند و زندانیان سیاسی  را که در حال انجام مراسم مذهبی عاشورا بودند مورد اذیت و آزار قرار دادند.
مأمورین  یزیدی و سرکوبگر ولی فقیه مستقیما به سوی سلول ۲۹ محل نگهداری زندانی سیاسی ارژنگ داودی یورش بردند و با رفتاری وحشیانه و غیر انسانی  با زندانی سیاسی ارژنگ داودی برخورد نمودند سپس ماموران یزیدی ولی فقیه مغول وار به بازرسی سلول وی پرداختند.
در این یورش وحشیانه ۲ نفر از لباس شخصیها که برای هیچیک از زندانیان سیاسی شناخته شده نبودند همراه با امیریان معاون اول رئیس زندان فردی به نام  صحراگرد افسر جانشین زندان و نیز کاظمی افسر شیف زندان و تعدادی دیگر از مامورین زندان شرکت داشتند.
یکی ازلباس شخصی ها  در جواب امیریان که نام آقای داودی را از او می پرسید ،گفت:«خودشه همون کسی که تصویرش رو < من و تو> نشان داد»؟!
نیروهای سرکوبگر یزیدی ولی فقیه آخوند علی خامنه ای پدرخوانده داعش همچنین بخشی از وسایل زندانیان را جمع آوری و با خود بردند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، یورش وحشیانه نیروهای سرکوبگر یزیدی ولی فقیه به سالن ۱۲ بند ۴ زندان گوهردشت کرج را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستارارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۱ آبان۱۳۹۳ برابر با۲ نوامبر  ۲۰۱۴

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر