۱۳۹۳ آبان ۲۸, چهارشنبه

دیدار جمعی از فعالان سیاسی و کارگری با خانواده بهنام ابراهیم‌زاده


خبرگزاری هرانا – جمعی از فعالان سیاسی و کارگری با خانواده بهنام ابراهیم زاده، فعال کارگری دربند دیدار کرده و از فرزند بیمار وی عیادت کردند.
به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، بعد از بستری شدن نیما ابراهیم‌زاده فرزند بیمار زندانی سیاسی بهنام ابراهیم‌زاده در هفده آبانماه در بیمارستان محک و ترخیص وی از بیمارستان، جمعی از فعالین سیاسی و نمایندگان تشکلات کارگری با فرزند و همسر فعال کارگری و کودک، بهنام ابراهیم‌زاده دیدار کردند.
دیدار این فعالین سیاسی و کارگری در حالی صورت گرفت که نیما پس از آنکه از سال ۸۹ به بیماری خونی مبتلا شده بود به تازگی تحت نظر پزشکان این مرکز، تحت شیمی درمانی قرار گرفته و ترخیص شد. در این دیدار فعالین سیاسی و کارگری، ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی برای نیما و آرزوی آزادی هر چه زود‌تر برای بهنام ابراهیم‌زاده، حمایت همه جانبه خود را از خانواده این زندانی اعلام کردند.
گفتنی است، بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری که از سوی دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده و در حال سپری کردن چهارمین سال محکومیت خود است در تاریخ ۲۲ خرداد ۸۹ توسط ماموران امنیتی دستگیر شد. این زندانی سیاسی بعد از حوادث پنجشنبهٔ سیاه در بند ۳۵۰ اوین، بعد از تحمل ماه‌ها انفرادی و پرونده سازی به اتهام ارتباط با احمد شهید و فعالیت تبلیغی از داخل زندان در ۲۲ مرداد به زندان گوهردشت (بند یک زندانیان خطرناک) تبعید و در ‌‌نهایت بعد از ۲۵ روز اعتصاب غذای‌تر و خشک، در ۱۳ شهریور ۹۳ به بند سیاسی سالن ۱۲ زندان گوهردشت منتقل گردید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر