۱۳۹۳ آذر ۳, دوشنبه

بهنام ابراهیم زاده در وضعیت جسمانی نگران کننده ای قرار دارد. فرزند بهنام در بیمارستان است و او باید کنار فرزندش باشد


به گزارش منتشر شده از سوی کمیته دفاع از شاهرخ زمانی، بهنام ابراهیم زاده از رهبران شناخته شده کارگری و عضو کمیته پیگیری برای ایجاد تشکلهای کارگری در وضعیت جسمانی نگران کننده ای قرار دارد.

همانطور که در جریان قرار دارید، بهنام ابراهیم زاده در جریان یورش وحشیانه به بند ٣۵٠ اوین مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار گرفت. بعد از آن او به سلولهای انفرادی ٢٠٩ اوین انتقال یافت و صد روز تمام زیر فشار بازجویی و شکنجه قرار داشت، و آخر سر هم وقتی که او را به زندان رجایی شهر انتقال دادند، ٢۵ روز تمام در اعتصاب غذا بود که ۴ روز آن اعتصاب خشک بود. تا اینکه مقامات مسئول زیر فشار این اعتراضات و کارزاری جهانی ناگزیر او را به بند ١٢ سیاسی انتقال داد. این آزارها و شکنجه ها بهنام را در وضعیت جسمی بدی قرار داده است و طبق گزارش کمیته دفاع از شاهرخ زمانی، بهنام چند سالی است که نوبت جراحی دارد، اما علیرغم اصرار خانواده اش همچنان با ممانعت مسئولین روبرو است و سلامتی او به شدت در خطر است. محرومیت زندانیان سیاسی از دارو و درمان بخشی از شکنجه زندانیان و جنایت رژیم اسلامی در زندانهاست. باید وسیعا به این موضوع اعتراض کرد.

جدا از وضعیت خود بهنام، فرزند او نیما بدلیل ابتلا به بیماری سرطان تحت درمان است و شنبه ١٧ آبان ماه، برای چندمین بار و در ادامه روند شیمی درمانی خود در بیمارستان بستری شد. نیما هر بیست روز یکبار به مدت هفت روز باید به بیمارستان منتقل شود و تحت شیمی درمانی و مراقبت پزشکی قرار گیرد. بعد از جریان حمله وحشیانه رژیم به بند ٣۵٠ اوین و انتقال بهنام به سلول انفرادی و پرونده سازی برای وی به اتهام ارتباط با احمد شهید و فعالیت تبلیغی از داخل زندان، و انتقالش به زندان رجایی شهر، شرایط برای خانواده بهنام و فرزند بیمارش به دلیل دوری راه و هزینه های رفت و آمد، سختتر شده و در این مدت موفق به ملاقات با بهنام نشده اند. به این ترتیب جانیان اسلامی بهنام و همسرش زبیده حاجی زاده و پسرش نیما را زیر فشار و شکنجه و آزار قرار داده اند. بهنام باید فورا آزاد و تحت درمان و مداوا قرار گیرد. او باید کنار فرزند و خانواده اش باشد.

بهنام ابراهیم زاده به اتهام مبارزاتش در دفاع از حقوق کارگر، کودک و دفاع از انسانیت ۵ سال حکم زندان دارد و در حال گذراندن پنجمین سال حبس خود است.

همه کارگران زندانی و زندانیان سیاسی باید فورا از زندان آزاد شوند.
کمپین برای آزادی کارگران زندانی
٢٢ آبان ۱۳۹۳ ٬ ١٣ نوامبر ۲۰۱۴
Shahla_daneshfar@yahoo.com
siyavesazeri@hotmail.com
http://free-them-now.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر