۱۳۹۳ مهر ۱۰, پنجشنبه

اعتصاب غذای سه روزه هم وطنان نظامی در زندان رجایی شهر

به دنبال تبعید غیر قانونی زندانیان سیاسی 9 تن از هم وطن نظامی در 32 ماه گذشته  از بند سیاسی سالن 12 به بند دارالقران که معروف به بند دارالشیطان است، علی رغم اعتراضات گسترده و متعدد و اعتصابات غذا در برگرداندن به یند خودشان با بی توجهی و جواب سر بالای مسئولین روبرو شدند. در برنامه مقاومت و اعتراض به عدم  رسیدگی خواسته ها و برخورد غیر قانونی و خودسرانه روز سه شنبه 8 مهر ایرج حاتمی ، علیرضا فراهانی وفرید آزورده مجددا" دست به اعتصاب غذا سه روزه زدنده و خواهان رسیدگی فوری به خواسته هایشان هستند .
لازم به ذکر است اعمال غیر قانونی و خودسرانه مسئولین با برنامه ریزی اداره اطلاعات ، و همدستی و هدایت عملی اصلاح طلبان حکومتی و گزارشات زندانیان معتاد شده که تحت رهبری اداره اطلاعات هستند صورت می گیرد.
در حال حاضر زندانیان اصلاح طلب در زندانها با تمام وجود با مسئولین زندانها و ادراه اطلاعات در جهت تبدیل زندانها به جهنم برای دیگر زندانیان همکاری همه جانبه دارند آنها در زندان هم سیاست فریب و جنایت علیه مردم را در قالب جناح اصلاح طلب نظام به پیروی از حسن چاخان پیش میبرند و در زندان نیز شریک جرم کلیت نظام جمهوری اسلامی هستند.

فریده جعفری

8/7/1393

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر