۱۳۹۲ اسفند ۲۸, چهارشنبه

از وضعیت شاهرخ زمانی هیچ اطلاعی در دست نیستبیانیه ۹۵
از وضعیت شاهرخ زمانی هیچ اطلاعی در دست نیستاز روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ که شاهرخ زمانی را از زندان رجایی‌شهر کرج خارج کرده‌اند دیگر هیچ اطلاعی از وضعیت وی در دست نیست.
در حالی که ماموران در زندان به وی گفته بودند که او را به زندان قزلحصار منتقل می‌کنند اما وی تا به حال هیچ‌گونه تماسی با خانواده خود نداشته است. طی پیگیری‌های خانواده‌ی وی مسولان زندان قزلحصار کرج گفته بودند که وی تماس گرفته و روزهای ملاقات را به خانواده‌اش خواهد گفت که این مساله هم تاکنون محقق نشده است.
تمامی این مسایل نگرانی‌ها را از وضعیت وی بسیار افزایش داده و در واقع می‌توان گفتم از ۲۰ اسفند تاکنون هیچ کس هیچ خبری از شاهرخ ندارد.
در مقابل این اقدامات غیرقانونی و ضدانسانی جمهوری اسلامی علیه این فعال کارگری زندانی و سایر کارگران و زندانیان سیاسی بایستی به طور متحدانه وارد عمل شد. عید نوروز یکی از به‌ترین فرصت‌هایی است که در آن بتوان ضمن مراسم سال نو از زندانیان نیز حمایت کرد. به خصوص فعالین داخل کشور با دیدار از خانواده‌ی رنج‌دیده‌ی زندانیان می‌توانند مرهمی بر دردهای آن‌ها بوده و با اطلاع از کم و کاستی‌های آنان برای کمک‌های بیش‌تر در آینده برنامه‌ریزی کنند.
ما از تمامی فعالین کارگری، سیاسی و حقوق بشری، جوانان و زنان انقلابی می‌خواهیم تا در مقابل این «عیدی» جنایت‌کارانه‌ی جمهوری اسلامی به خانواده‌ی شاهرخ زمانی با حمایت عملی از این خانواده آن‌ها را نیز در شادی عید سهیم کنند.

پیش به سوی اتحاد بیش‌تر برای فشار بیش‌تر
پیش به سوی اعتراضات گسترده‌تر با شعار
کارگر زندانی، زندانی سیاسی آزاد باید گردد
کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
۲۸/۱۲/۱۳۹۲
www.chzamani.blogspot.com


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر