۱۳۹۲ اسفند ۲۱, چهارشنبه

خبر تکمیلی از آخرین وضعیت شاهرخ زمانیدر خبر تکمیلی گفته می شود:
شاهرخ زمانی را به جای نامعلومی انتقال دادند

اولین خبر این بود که صبح امروز ماموران زندان به شاهرخ عنوان کرده‌اند که وی بایستی در دادگاه حضور پیدا کند و او را بدون هیچ‌گونه وسایل و حتی کارت بانکی‌اش از زندان رجایی‌شهر خارج و به زندان قزلحصار منتقل کرده‌اند.
از وضعیت وی در زندان قزلحصار تاکنون اطلاع موثقی به دست نیامده است، اما برخی گزارش‌های تایید نشده حاکی از اعتصاب غذای وی در اعتراض به این عمل غیرقانونی است.
گفتنی است این کارگر زندانی، پیش‌تر نیز از زندان تبریز به زندان یزد و سپس مجددا" به زندان تبریز و از آنجا به زندان رجایی‌شهر کرج منتقل شده بود که در تمامی موارد این عمل بدون حکم قاضی و با دستور وزارت اطلاعات انجام شده است.

در اخبار تکمیلی دوستان او می گویند که او را به بهانه دادگاه از سالن خارج کردند ولی بعد از مدتی به صورت غیر مستقیم گفته شده است که او را به زندان قزل حصار برده اند اما هیچ کس از این موضوع اطلاع ندارد بنابراین احتمال می‌رود او را به جای نامعلومی برده اند. دوستان او می گویند شاهرخ در حین خروج از سالن گفت اگر به موقع برنگشتم بدانید که دست به اعتصاب غذا زده ام.
 ما اعلام می کنیم جان شاهرخ زمانی در خطر است. برای دفاع از او لازم است در مرحله خبررسانی گسترده ای صورت بگیرد و در مرحله بعدی برنامه های اعتراضی منظم و گسترده و متحدانه ترتیب داده شود. بدین وسیله از تمامی کارگران، زنان و دانشجویان، تشکل های کارگری و انقلابی، فعالین، احزاب، سازمانها می خواهیم ضمن دست زدن به اعتراضات گسترده از روابط جهانی خود برای وادار کردن جمهوری اسلامی به عقب نشینی هماهنگی های لازم را انجام بدهند.

پیش به سوی اتحاد بیش‌تر برای فشار بیش‌تر
پیش به سوی اعتراضات گسترده‌تر با شعار
کارگر زندانی، زندانی سیاسی آزاد باید گردد
کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
۲۰/۱۲/۱۳۹۲
www.chzamani.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر