۱۳۹۲ فروردین ۲۰, سه‌شنبه

قتل عام زندانیان توسط جمهوری اسلامی ادامه دارد!!!


نگرانی از وضعيت زندانی سياسی نامق محمودی
بر طبق اخبار رسیده، یک زندانی سیاسی به نام نامق محمودی، اهل سقز، عصر روز دوشنبه نوزدهم فروردین، از بند 4 و سالن دوازده 12 زندان رجایی شهر کرج به بیمارستان فارابی اعزام شده است. ایشان از مشکل آب مروارید رنج می برد، و قرار بوده برای آزمایش به بیمارستان مذکور برود تا سپس جراحی بر روی چشم او انجام شود.
ایشان از پوشیدن لباس مخصوص زندانیان خودداری کرده ولی بعد با زور به او  لباس مخصوص زندان پوشانده اند و با دستبند و پابند او را به بیمارستان فارابی منتقل کرده اند. دکتر پس از معاینه وی گفته است که شما بینایی چشم راست را از دست داده ای و کار از کار گذشته و ما نمی توانیم هیچ کاری انجام دهیم. بایستی مدت ها قبل شما را اعزام می کردند، و اکنون مانده بینایی چشم چپ که اگر آن هم زود عمل نشود بینایی آن هم از دست می رود.
وقتی نامبرده را به زندان بر می گردانند در بازرسی زندان او را لخت می کنند و علی رغم اعتراض ایشان با زور او را مورد بازرسی بدنی قرار می دهند و بعد به داخل زندان می فرستند.
نامق محمودی شصت و سه سال دارد. او هفده فروردین 91 دستگیر شده، بیش از نه ماه در اداره اطلاعات سقّز، سنندج و 209 اوین بوده، و تقریباً سه ماه و هفده روز است که به زندان رجایی شهر منتقل شده است. اتّهام او محاربه به دلیل همکاری با یکی از احزاب کُردی است.
کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

قتل عام زندانیان توسط جمهوری اسلامی ادامه دارد!!!
رژیم اسلامی ایران زندانیان سیاسی و حتی زندانیان عادی را تحت شکنجه و یا از روش های مختلف سیستماتیک و عمدی در زندان ناقص و بیمار می کند و سپس از طریق پیش روی بیماریها و همچنین با ایجاد مانع واخلال در مداوای بیماریهای فوق زندانیان را می کشد این قتل عمد به شکل غیر مستقیم است، یعنی جمهوری اسلامی همچنان طرحهای جنایت علیه بشریت را بی وقفه ادامه می دهد هنوز دو روز از قتل کرمی خیر آبادی توسط عاملین حمهوری اسلامی نگذشته است مشکلات نامق محمودی شروع شده است .
اگر مدافعان حقوق انسانی داخلی و بین المللی از جمله کارگران ، کمونیست ها ، نهاد های کارگری ، احزاب و سازمانها و نهادهای حقوق بشری در این رابطه اقدامات فوری انجام ندهند شاهد جنایات بیشتری علیه بشریت توسط سران و آمرین و عاملین این نظام ارتجاعی و ضد انسانی خواهیم بود
ما از نهادها ، سازمانها و احزاب ایرانی و جهانی می خواهیم هرچه سریعتر و گسترده و متحدانه علیه قتل زندانیان اعتراضات مداوم و گسترده ای سازمان بدهند.

پیش بسوی اتحاد بیشتر، برای فشار بیشتر!!!
پیش بسوی اعتراضات گسترده و متحدانه با شعار:
کارگر زندانی ، زندانی سیاسی آزاد باید گردد!
کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
19/1/1392


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر