۱۳۹۱ بهمن ۱۲, پنجشنبه

سه بیانیه از کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری


محمد جراحي آزاد بايد گردد

محمد جراحي عضو كميته پيگيري ايجاد تشكلهاي كارگري است، كه به 5 سال محکوم شده، اكنون سومين سال زندان خود را سپري مي كند،
او كه بارها تقاضاي انتقال به بهداري كرده بود طي روزهاي اخير  او را با دست بند و پابند به بيمارستاني خارج از زندان ميبرند مشروط بر اينكه  هزينه بيمارستان  را خودش بايد بپردازد. علاوه بر اين محمد جراحي مدتهاست كه تحت توهين ها و آزار و اذيت هاي متوالي از سوي زندانبانان قرار گرفته است.

محمد جراحي كه به اتهامات واهي  زنداني شده در زندان تبريز به سر ميبرد. وي به بيماري گلو و حنجره دچار  گرديده كه پزشكان معتقدند بايد تحت درمان و عمل جراحي قراربگيرد.
ماكارگران خواستار آزادي فوري  اين كارگر زنداني هستيم.

     كارگر زنداني، زنداني سياسي ازاد بايد گردد.

               كميه پيگيري ايجاد تشكلهاي كارگری

12/11/1391


ابلاغ حکم دادگاه به آیت نیافر

آيت نيافر، كارگر و فعال كارگري كه عضو وسخنگوي كميته پيگيري است به دادگاه اجراي احكام احضار و حكم دادگاه به وي ابلاغ گرديد.
 در مهر ماه سال گذشته ماموران اطلاعات او را در تجمع كارگران  كارخانه ايرانيت دستگير وبه زندان اوين منتقل کردند. پس از يك ماه بازداشت در زندان اوين به قيد وثيقه يك صد ميليون توماني موقتا" آزاد . دادگاه اجراي احكام، حكم دادگاه تجديد نظر را که پرداخت 20 میلیون ریال جزای نقدی
است، به وي ابلاغ کرد.
 
   كميته پيگيري ايجاد تشكل هاي كارگري

12/11/1391

بهنام ابراهيم زاده آزاد بايد گردد

بهنام ابراهيم زاده از اعضاي شوراي نمايندگان  كميته پيگيري ایجاد تشکل های کارگری كه در زندان اوين مبحوس است،  طي ماههاي اخير  تنها فرزندش  دچار بيماري سرطان شده است. بهنام ابراهيم زاده با تقاضاي مكررش براي ملاقات فرزند بيمارش بالاخره با سپردن وثيقه از زندان به مرخصي آمد.او با ديدار و ملاقات  تمامي كودكان بستري شده بيمارستان محك تهران اولين روز مرخصي را نزد پزشكان و فرزندش سپري كرد.
پزشكان بيمارستان با ارسال نامه اي به مسولان زندان از آنها خواسته بودند  كه مرخصي بهنام را تمديد  كنند.  در نتيجه با موافقت دادستان  تهران بهنام در كنار فرزند بيمارش  مرخصي را مي گذراند.
 
كميته پيگيري ایجاد تشکل های کارگری از كليه  مردم شريف و آزاديخواه، کارگران و تشکل های کارگری و نهاد ها و دوستان و آشنايان كه جهت اعلام همدردي به ملاقات آمدند،يا از طرق ديگري  با اين خانواده  همدردي نمودند، تشکر و قدر دانی می کند.

به اميد  بهروزي و پيروزي


     
كميته پيگيري ايجاد تشكلهاي كارگري

12/11/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر