۱۳۹۴ آذر ۹, دوشنبه

سلام دوستان و حامیان کمپین آزادی جعفر عظیم زاده

باز تکثیر از :
از کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

توجه توجه  نکات جدید و ملاحظه را اضافه کنید.
سلام دوستان و حامیان کمپین آزادی جعفر عظیم زاده بدینوسیله نقشه راه کمپین در اختیار همه شما عزیزان قرار میگیرد. هر کس در محل و شهر خود میتواند هر بخشی از این نکات را اجرا کند.
هدف کمپین:ـ
 1ـ کمپین در مرحله اول میخواهد مسئله زندانی شدن جعفر عظیم زاده را به اطلاع تعداد هر چه بیشتری از مردم برساند. در همین راستا بی پایه بودن و دلایل پرونده سازی وزارت اطلاعات و قوه قضائیه و سیاست سرکوب فعالین کارگری و دیگر فعالین اجتماعی را به اطلاع همگان برساند. خود این اقدام کار مهمی است و میتواند فشار قابل توجهی به حکومت بیاورد. در ابتدا ما فکر میکنیم راهش این است که از طریق رسانه ها و میدیای اجتماعی بتوانیم این موضوع و وجود یک کمپین برای آزادی جعفر و دیگر فعالین کارگری را به امر تعداد هر چه بیشتری تبدیل کنیم. این کاری بس مهم و موثر است.
2ـ بنابر این از همه کاربران میدیای اجتماعی میخواهیم که وسیعا اطلاعیه ها و صفحه و گروه رسانه هایی مانند فیسبوک و تلگرام و غیره این کمپین را منتشر کنند و به اطلاع همه برسانند و دوستان خود را به پیوستن به این امر تشویق کنند.
در جمعها و بزرگ و کوچک خود را سازمان بدهند. این امر تنها در داخل کشور فعلا میتوانیم بگوییم در سطح شهرها و یا استانها دوستان اقدام کنند. برای دوستان خارج کشور قطعا توقع ما بسیار بیشتر است، به این دلیل که امکانات بیشتری در اختیار دارند، چه مدیای اجتماعی و شبکه ها خبر رسانی، چه حتی رجوع کردند با اتحادیه ها، سندیکالها تشکلهای کارگری و سازمانهای مدافع حقوق بشر و انسادوست
انجام موفقیت آمیز این قدم اول و هنگامی که کمپین تا حدودی شاخته شد، ما را کمک میکند که اقدامات عملی دیگر با اتکا به تعداد هر چه بیشتری پیش برده شود.
  3ـ همزمان ما مشغول اونلاین کردن صفحه ای هستیم که علاقه مندان بتوانند با امضا طومار حمایت از آزادی جعفر عظیم زاده به زبان فارسی و انگلیسی ابعاد جهانی به این حرکت بدهیم.
این صفحه بزودی اونلاین خواهد شد.
4ـ تراکتهایی تهیه و منتشر میشود که همه علاقه مندان میتوانند در انتشار آن گوشه ای از کار کمپین را به عهده بگیرند.
5ـ شعار نویسی و تراکت پخش کردن در شهرها و محلات مختلف در ایران کار دیگری است که همه شما عزیزانی که در ایران هستید میتوانید در حد توان اقدام کنید.
6ـ سازمان دادن اعتراض خیابانی وظیفه همه فعالین مدنی و تشکلهای مستقل از دولت است امیدواریم و تلاش میکنیم که در قدم اول همه تشکلهای کارگری دست به اقدامی مشترک بزنند.
 7 ـ در خارج همه فعالین کمپین و سازمانهای کارگری و مدافع حقوق انسانی میتوانند خود را بخشی از این کمپین بدانند و صدای کارگران زندانی باشند. آنها میتوانند آکسیونهای مشترک و همه گیر در خارج کشور سازمان بدهند. این وظیفه همه
سازمانهای کارگری و مدافعین راستین جنبش کارگری ایران و فعالین این کمپین است..
8ـ اکنون اطلاعیه کمپین خطاب به اتحادیه های کارگری منتشر شده است هر علاقه مندی میتواند به اتحادیه های شهر و کشور خود مراجعه کند و با تحویل این اطلاعیه از آنها بخواهد حمایتشان از کارگران زندانی را اعلام کنند و از دولت جمهوری اسلامی بخواهند فعالین کارگری زندانی و زندانیان سیاسی را آزاد کند.
9 ما برای وسعت بخشیدن به فعالیت کمپین احتیاج به مترجم داریم که بتوانند اطلاعیه ها و فراخوانهای کمپین را به زبانهای مختلف ترجمه کنند.
هر کس که توان ترجمه فارسی به زبانهای زیر را دارد لطفا به ما مراجعه کند و سهمی از فعالیت کمپین را به عهده بگیرد
ما اکنون و فوری به مترجم زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، عربی، ترکی، ژاپنی، چینی، کردی و …. احتیاج داریم.
  لطفا کسانی که امکان ترجمه به هر زبانی را دارند و میخواهند با کمپین همکاری کنند با ما تماس بگیرند پیشا پیش از همکاری همه عزیزان متشکریم.
کمپین برای آزادی جعفر عظیم زاده
kampagneazadi@gmail.com
30 No 2015
٩ آذر ١٣٩

باز تکثیر از :
از کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
ما ضمن حمایت از کمپین برای آزادی جعفر عظیم زاده از تمامی کارگران ، فعالین و نهاد ها و  تشکل های کارگری و زحمتکشان داخل و از احزاب و سازمانهای انقلابی بیرون از ایران و همچنین از نهاد های کارگری و ۀزادی خواه کشورهای مختلف می خواهیم از هر جهتی که می توانند به حمایت از اهداف این کمپین اقدام نمایندو
کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

10 /9/1394

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر