۱۳۹۱ اسفند ۱۸, جمعه

بیانیه 72


اداره اطلاعات،
زندانیان سیاسی را تهدید به مرگ کرد.

اداره اطلاعات، زندانیان سیاسی خالد حردانی، شاهرخ زمانی ،سعید ماسوری و  صالح کهندل را تهدید به مرگ کرد . جلادان اداره اطلاعات مستقر در بند  209  زندان اوین، در راستای دفاع از منافع مولتی میلیادرهای روحانی – نظامی- پلیسی و ادامه انجام وظیفه مقدس اسلامی خود رضا شریفی بوکانی و جلال... کرد فعالین حقوق بشر را جهت آزار و شکنجه مجدد، هشتم دی به بند 209 بردند، پس از بازجویی ها و آزار و اذیت طولانی در سلولهای انفرادی، تحت فشار اعتراضات و افکار جهانی مجبور شدند، دوباره به زندان رجایی شهر برگردانند.
علاوه بر تهدید و ارعاب رضا شریفی بوکانی برای شرکت در مصاحبه تلویزیونی و شوی تواب سازی، که این مبارز تن به ذلت نداده است، از طریق وی به خالد حردانی ، شاهرخ زمانی ،سعید ماسوری و صالح کهندل و... پیغام فرستادند که منتظر اعدام باشند. ماموران اداره اطلاعات به رضا شریفی بوکانی گفتند ما می دانیم این افراد اخبار و اطلاعات زندان را به بیرون می فرستند.
اگر گفته ماموران درست باشد، یعنی اینکه زندانیان نامبرده در حین اینکه خود اسیر دژخیم هستند، همچنان به مبارزه با دشمنان مردم ادامه می دهند. و در راستای مبارزه فوق با اطلاعاتی که از داخل زندان می دهند، کثافت کاری و خیانت و دروغگویی های سران جمهوری اسلامی و اربابان اداره اطلاعات را افشا کرده و مردم را دعوت به گرفتن حقوق انسانی خود می کنند.
آنها می گویند فاشیسم اختاپوسی هزار فامیل روحانی –نظامی - پلیسی در قالب حاکمیت مطلقه ولایت فقیه کثیف، باعث شده است، ایران که یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است، تحت سلطه این حکومت، مردمش دچار بهره کشی مضاعف و دزدیهای علنی ثروتهای ملی شوند، حکومت سرمایه داری جمهوری اسلامی باعث شده ایران در بالاترین رتبه  آما رهای بیکاری ، بیگاری ، اعتیاد , طلاق ، تن فروشی ، کلیه فروشی با 90% جمعیت زیر خط فقر قرار بگیرد،ماموران اداره اطلاعات این سر بازان گمنام امام زمان که خود در دزدی های سران شریک جرم هستند و جزو گروه دزدان دست چندمی محسوب می شوند، از افشا شدن فرماندهان و روسای خود و سر نگونی آنها بشدت در وحشت بسر می برند، این ماموران و شرکای دزدان می دانند، در صورت سرنگونی روسای خود آنها نیز به عنوان شریک جرم به محاکمه کشیده خواهند شد، این شرکای دزدی ها و چپاولگری ها از افشا شدن، برادران دزد و زمین خوار روسای مجلس و قوه قضاییه که آزادانه و در سایه عدالت اسلامی مشغول چپاول هستند، در حالی که جوانان بیکار ، فقیر و گرسنه به خاطر دزدیدن 5000 تومان به دار آویخته می شوند، در وحشت به سر می برند، وزارت اطلاعات ، پلیس سیاسی، بخصوص اداره اطلاعات، محلی است که تمامی سران از فیلتر آن عبور کرده و به مقامات مختلف دست می یابند، بنا براین وزارت اطلاعات نه تنها از تمامی چپاول ها و دزدی ها اطلاع دارد بلکه همیشه یک پای شراکت هست، در نتیجه از افشا شدن هر فقره دزدی از جمله  رقم اختلاس 3000 میلیاردی و 300 نفر دزد حکومتی و ... می ترسند و قبل از انجام وظیفه در جهت تعریف شده "قانونی"، وظیفه دفاع از دزدی ها را مقدم و مقدس می دانند، طبق آمار درز کرده دولتی 300 دزد دولتی 60% پول بانکها را بالا کشیده اند، در صورتی که یک زوج جوان برای یک وام 5 میلیون تومانی پس از معرفی سه ضامن 5 سال باید دوندگی کنند، صدها مورد دیگر را می توان نام برد.
بالاخره کوچکترین صدای حق طلبی ، حق گویی ، آزادیهای قلم ، بیان ، تشکل و احزاب برای اربابان نوکر مأب اداره اطلاعات سم مهلک بوده و این جغدهای ویرانه پرست باید سکوت قبرستانی برای ادامه بهره کشی و چپاول خود فراهم کنند.
طبق تجربه تاریخی جهان ، بخصوص تجربه تاریخی انقلاب 57 سربازان گمنام امام زمان باید بدانند، در مقابل اراده میلیونی مردم، در مقابل انقلاب توفنده قریب الوقوع هیچ شانسی برای بقای خود و اربابانشان ندارند، مردم با تظاهرات و اعتصابات خود درهای تمام زندانها را گشوده و فرزندان خود را آزاد خواهند کرد و شوراهای کارگران و نظامیان سرنوشت اقتصادی –سیاسی خود را در دست گرفته و در کشوری آباد و آزاد در برادری و برابری و بدون وجود این دزدان زندگی خواهند کرد.
کارگران ، دانشجویان ، زنان ، معلمان و دانش آموزان ، جوانان و مردم مبارز :
فعالین جنبش ها ، احزاب ، سازمانها ، نهاد های مردمی داخلی و جهانی :
تهدید زندانیان سیاسی هشداری واضح و شفافی است، که نظام اسلامی در سراشیب تندی بدون اختیار حرکت می کند و اگر با دقت و برنامه ریزی شده به صورت متحدانه و گسترده از فرزندان زندانی دفاع نکنیم آنها دچار انتقام گیری قساوت اسلامی – سرمایه داری خواهند شد.
دعوت زندانیان به سکوت پیش گرفتن همان سیاست تئوری بقا است که دقیقا" خواسته نظام اسلامی و اداره اطلاعات است، در حالی که فعالیت زندانیان در زوایای ممکن ادامه اصولی مبارزه است، امروز تداوم ، گسترش و ارتقاء دفاع از زندانیان وظیفه و رسالت تاریخی تمامی فعالین ، سازمانها و نهاد های داخلی و جهانی است، که باید تحت برنامه ریزی کمونیست ها ،سوسیالیست ها و فعالین انقلابی پی گیری شود.
ما از تمامی نامبردگان می خواهیم با سازماندهی اعتراضات و آکسیون های مدوام، پیوسته و برنامه ریزی جمعی در مقابل سفارت خانه های جمهوری اسلامی ، سازمانها و نهاد های جهانی اقدام کنند و برای جلب و جذب حمایت های گسترده بین المللی در دفاع تاریخی از مبارزین در بند، هرچه بیشتر فعالیت نمایند.
همچنین در راستای دفاع از زندانیان از خانواده زندانیان، کارگران ، فعالین کارگری و فعالین جنبش های اجتماعی می خواهیم ضمن اطلاع رسانی هر چه گسترده از مردم مبارز دعوت به حمایت کنند ، از انقلابیون در داخل می خواهیم با دقت و برنامه ریزی و سازماندهی از هر فرصت برای اعتراض و حمایت استفاده نمایند .

دفاع از زندانیان سیاسی ضرورت حیاتی - تاریخی امروز است

پیش بسوی اتحاد بیشتر، برای فشار بیشتر!!!
پیش بسوی اعتراضات گسترده و متحدانه با شعار:
کارگر زندانی ، زندانی سیاسی آزاد باید گردد!

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
18/12/1391


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر