۱۳۹۰ اسفند ۹, سه‌شنبه

شرکت در انتخابات حمایت از مخالفین آزادی


33 سال است که جمهوری اسلامی اعمال ضدکارگری و ضد انسانی خود را با پز انتخابات می پوشاند .سالهاست که برای رنگارنگ کردن ویترین تبلیغاتیش دست به انتخاباتی که نتیجه اش از قبل مهندسی شده است می زند و توده ها بخصوص طبقه کارگر را فریب می دهد و این روند انتصابات با ظاهر  انتخابات از اولین آنها با نام همه پرسی که توده ها و آزادی خواهان را در بدو پیروزی با گزینش محدود به آری یا نه   سر دو راهی گذاشتند ،  شروع شد. و طی 33 سال روند هر چه بیشتر افتضاحی، به خود گرفته است . طی 33 سال گذشته هرگز یک انتخابات بدون تقلب و فریب حتی در حد معمولی کشورهای سرمایه داری نیز صورت نگرفته است . اوایل چون در میان جناح های درونی جمهوری اسلامی تقسیم غنایم تا حدودی بصورت  مساوی انجام می شد، بدون افشا شدن ،فریب انسانها را پیش می بردند و اسامی که از قبل بین خود به توافق رسیده بودند از درون صندوق ها بیرون می اوردند اما به مرور زمان تمام جناح ها توانایی خود را از دست داده و اکنون هیچ انتصاب یا انتخابی را بدون افشا شدن و باز شدن مچ خود نمی تواند پیش ببرند و هر روز تشت رسوایی شان از بام به زیر می افتد .

هیچ انسانی وجود ندارد که زندگی اش تحت فشار طرح های ضد انسانی که توسط نمایندگان مجلس و دولت که حاصل مثلا" انتخاباتهای مختلف هستند هر روز بدتر از دیروز نشود . این انتخاباتها  نه تنها تأثیر مثبتی برای طبقه کارگر و هیچ کدام از مردم ندارد که البته صدها زیان دارد و در واقع تأیید همه ی عملکردهای ضدکارگری و ضدانسانی مجلس نشینان ،دولتها و تمامی نهادهایی است که به بهانه انتخابات قدرت را در دست دارند، چرا باید در طرح ها و انتخاباتی که جهت فریب و ضدیت و دشمنی با ما است شرکت کنیم و با دست خویش به خودمان خنجر بزنیم .

بدین جهت از تمامی کارگران،دانشجویان و جوانان و تمامی انسانهایی که حقوق خود و دیگران را درک می کنند می خواهم در نمایش انتخاباتی شرکت نکنند و فعالانه دیگران را نیز اغنا کنند که شرکت کردن در این نمایشات به زیان طبقه کارگر و تمامی آزادیخواهان است . 


به امید روزی که زندان وجود نداشته باشد و همه انسانها آزاد باشند.


محمد جراحی 8/12/1390

زندان مرکزی تبریز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر