۱۳۹۲ مهر ۲۳, سه‌شنبه

آخرین گزارش از وضعیت زندانیان گوهر دشت

در کنار سکوت منفعت طلبانه رسانه های غربی و گرد و خاک عوام فریبانه و دروغ آزادی زندانیان سیاسی اصلاح طلبان حکومتی :
(رژیم اسلامی همچنان به فشار افسار گسیخته خود بر زندانیان سیاسی رجایی شهر می افزاید)!!!
به دنبال هجوم چند صد نفری گارد ویژه با سگهای وحشی پلیس، به بند های سیاسی رجایی شهر و دزدیدن چندین زندانی عقیدتی برای اعدام و همچنین پرونده سازی ، محاکمه و بازجویی مجدد و چندین باره توسط اطلاعات جهنمی طی هفته های اخیر از جمله سعید ماسوری ، نامق محمودی، مصطفی اسکندری ، شهرام چینیان و محمود فضلی و دادن 6 ماه زندان دوباره به شاهرخ زمانی که تا امروز 21 مهر ادامه داشته است بطوریکه 20 مهر هم سه هموطن بهائی: دیدار رئوفی ،ایفان شهیدی و وحید تیزفهم توسط بازجویان خود به بند اطلاعات ( سپاه ) برده شدند که طی بازجویی های چشم بسته ضمن تهدید شدید این زندانیان آنان را دعوت به خبرچینی و آدم فروشی از هم بندیان خود کرده اند .
این اداره ضد بشری با دادن قولهای سرخرمنی با واسطه گری اصلاح طلبان حکومتی به افرادی که بهترین روزهای زندگی خود را  طی  سالها مانند خالد حردانی در زندان از دست داده اند، نیروی مبارزاتی آنان را خنثی کرده و آنان را در موقعیت پاسیو قرار می دهند. از طرفی با معتاد کردن افراد و دادن مواد مخدر آنان را وادار به خبرچینی می کنند .
در شیوه سوم با ترساندن افراد سست عنصر آنان را وادار به گزارش دهی  مخفیانه از هم بندیان خود می کنند .
مسئولین زندان به عنوان غلامان  گوش به فرمان این اداره و با دستور آن در روزهای اخیر علاوه بر مسایل بالا با قطع جیره غذایی، قطع هواخوری ، قطع مواد بهداشتی و شوینده ، بر ددمنشی و برخورد حیوانی خود افزوده اند .
مزدورانی همچون حسن کرد مسئول شیفت ، مردانی رئیس زندان ، بال واتی مسئول بند 4 هر چه ازار و اذیت از دستشان برمی اید علیه زندانیان انجام می دهند .
در اعتراض به این فشارها  زندانیان بند 4 در روز 21 مهر از گرفتن دیگ نهار خودداری کردند
لازم به یادآوری است هم بندیان ساکن بند 4 در اعتراض به فشارهای حیوانی روز 22 مهر دسته جمعی به زیر 8 رفته و به مسئولین التیماتوم خواهند داد .
250 زندانی عقیدتی _ سیاسی با 40 اعدامی و دهها حبس ابد و زندانهای سنگین از 10 سال تا 40 سال تبعیدی از سراسر ایران در این زندان می پوسند و از کوچکترین حقوق قانونی در حد سایر زندانها هم برخوردار نیستند از جمله :
هواخوری 2 ساعته به جای 12 ساعت ، فضای زیست 2-3 متری به جای 12-15 متری ، تغذیه با سویای مرغداریها ، قطع کامل و غیرقانونی تمامی ارتباطات عاطفی مانند : تلفن ، مرخصی ، ملاقات حضوری ، مکاتبه ، نبود کوچکترین موارد عفو آزادیهای : مشروط، موردی و عمومی ، نبود کامل بهداشت و درمان بطوریکه هر هفته از کل زندان  دو جسد تحویل پزشکی قانونی می گردد ، انداختن پارازیتهای سرطان زا از طریق دهها دستگاه ، تلاش برای پخش مواد مخدر و قرصهای روانگردان توسط اطلاعات ، مرگهای مشکوک از طریق عوامل رژیم از جمله رادپور ، ساران ، علی رضا کرمی و افشین اسانلو همه ی اینها با هدایت اداره ضدبشری اطلاعات برای نابودی و قتل های زنجیره ای زندانیان عقیدتی _ سیاسی رجایی شهر می باشد .

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

23/7/1392

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر