۱۳۹۷ دی ۲۴, دوشنبه

از اسماعیل بخشی همه جانبه حمایت کنیم!!!
دفاع از اسماعیل بخشی و مطالبات اعلام شده ی او در جهت افشای شکنجه های اعمال شده توسط سربازان گمنام امام زمان و دیگر ماموران جمهوری اسلامی وظیفه هر انسان متعهد، شریف و انقلابی است.

شکنجه گران اعلام کردند که " هیچ گونه شکنجه ای صورت نگرفته "

اولین سوال این است :

آیا کسی طی 40 سال عمر ننگین جمهوری اسلامی یک حرف و فقط یک حرف مستند از سران و عوامل این نظام شنیده است؟

تمامی سران این نظام اسلامی و افراد وابسته  به ان، دزد ، اختلاس گر ، رشوه خوار ، دروغ گو ، جنایت کار و شکنجه گرو یا مدافع شکنجه (عطوفت اسلامی) هستند.
اولین نتیجه اعتراض اسماعیل بخشی به بار نشست و سران نظام جنایت کار جمهوری اسلامی مجبور شدند به صحنه امده و دروغ واضح دیگری را به اسم حکومت اسلامی به ثبت برسانند.  در قامت شناخته شده شکنجه گران اعلام کنند " هیچ شکنجه ای صورت نگرفته است" .نیروهای پیشرو و انقلابی  طبقه کارگر و زحمتکشان  متوهم نیستند و خوب می دانند که در نظام جمهوری اسلامی  از وزیران اختلاس گر گرفته تا نمایندگان رشوه خوار و از برادران قاچاقچی گرفته تا شکنجه گران و از سربازان گمنام امام زمان که سرمایه گذاران در کشور های منطقه  هستند گرفته تا آیت الله های زمین خوار و مافیای شکر و از آیت الله مافیای خودرو گرفته تا آقازاده های و ژن های مرغوب دکل دزد و از سپاهی های که در کاسبی قاچاق زنان و دختران به شارجه و کراچی و دوبی غرق هستند، تا آیت الله های سلطان طبس و خراسان واز بیت رهبری تا بنیاد های فریب کاری اسلامی که بودجه عمرانی کشور را از طریق موسسات تحت امر خود می بلعند و  ... همگی غارتگران و قاتلین حاضر در جای جای نظام مقدس اسلامی هستند بنا براین هیچ ارگان و  هیچ فرد سالمی وجود ندارد که به اعتراض و شکایت کسی رسیدگی کند ، و دقیقا" برای حفظ چنین حاکمیتی از انواع شکنجه ، زندان و کشتار استفاده کرده و می کنند. بنا براین اعتراض و اعلام شکایت و یا اعلام جرم  نه برای داد خواهی  که برای افشای ماهیت حکومت جمهوری اسلامی و نشان دادن  جسارت انقلابی طبقه کارگر میباشد. از این جهت لازم است  متحدانه  و با انسجام و گسترده از طرح اعلام جرم اسماعیل بخشی علیه حکومت اسلامی حمایت کنیم . و به یاد داشته باشیم جمهوری اسلامی در سراشیبی سقوط  قرار گرفته است و توانایی سالهای گذشته  بخصوص دهه 60 را ندارد که به زنان و دختران تجاوز می کردند و اگر کسی اعتراض می کرد شاکی را زندانی کرده یا می کشتند. امروز تشت رسوایی آن ها از بام افتاده . از هر فرصت مناسب از جمله در خواست مناظره اسماعیل با وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی،  باید با بیشتر ین حمایت از اسماییل بخشی جمهوری اسلامی را  مجبور به اعتراف کنیم .
به یاد داشته باشیم که اسماعیل بخشی در خواست تشکیل جلسه امنیت ملی نکرده بود، او فقط اعلام امادگی برای مناظره کرده است . مناظره به معنای اعلام نظر در مورد موضوع خاص در بیشگاه مردم نه در پشت در های بسته .  وزیر اطلاعات و بقیه جنایت کاران جمهوری اسلامی با پناه بردن به جلسه پشت در های بسته  تلاش می کنند از  مناظره و پاسخگویی  فرار کنند ، این نیز یک پیروزی دیگری برای طبقه کارگر ایران است.
جمهوری اسلامی ۴۰ سال است انواع شکنجه های سفید و فیزیکی،  جسمی - روحی - جنسی - روانی  از جمله استفاده ازضربات  کابل ، آویزان کردن زندانیان به اشکال مختلف ،بی خوابی های ممتد، نگهداری زندانی در جعبه های فلزی به شکل تابوت ( اصطلاحن  جهنم )و در فضا های بسیار تاریک و وهم آلود که با پخش صوت قرآنی به مدت های طولانی ، نگهداری زندانیان در سلول های انفرادی به مدت ۴ تا ۶ سال و ضرب و شتم زندانیان چه در زمان بازجویی و حتا بعد از ان جهت تنبیه های موردی،  نمایش صحنه های اعدام برای ترساندن زندانیان و همچنین صحنه سازی اعدام نمایشی با درگیر کردن خود ، استفاده از داروهای روانگردان  جهت اعتراف گیری ، کشتن زندانیها زیر ضربات مشت و لگد، تجاوز جنسی به زندانیان و یا تهدید زندانیان به تجاوز اعضای خانواده آنها و استفاده از داروهای تزریقی برای ایجاد بیماری و اعتراف‌گیری، وادار کردن زندانی به شرکت در جلسات تواب سازی، کشتن زندانیان سیاسی به دست زندانیان عادی در دعوا های ساختگی و کشتن زندانیان با داروهای مختلف و انواع شکنجه های دیگر علیه کارگران ، معلمان و فعالین جنبش های اجتماعی و انقلابی استفاده کرده و می کند.
در مورد اسماعیل بخشی نیز برخی از روش های گفته شده در بالا استفاده شده است، که رئیس کمیسون امنیت ملی شکنجه را در گیری فیزیکی بیان می کند.این خود اعتراف آشکاری بوجود شکنجه است. و اکنون اسماعیل بخشی با قامت استوار ایستاده  و با فریاد رسواکننده خود وزیر شکنجه گران را به مناظره و مصاف طلبیده است .  ضرورت حیاتی دارد  که کلیه انسان هایی که دل در گرو آزادی انسان ها دارند از هر عقیده و مرام در حمایت ازحرمت انسانیت به پا خاسته واسماعیل را یاری دهند که امروز دفاع از اسماعیل دفاع از حقوق پایمال شده انسان ها است.
پیشنهاد می شود، برای گسترش این مبارزه، آنهایی که  خود و یا کسانی از خانواده‌شان مورد شکنجه واقع  شده‌اند، ضمن حمایت از  اسماعیل بخشی مورد خودشان را با رعایت شرایط کامل امنیتی در سطح جامعه مطرح مصرح کنند.
رئیس قوه قضایی تلویحن به شکنجه اعتراف کرده است ، او گفته است : "برخی تصور می کنند محیط زندان هتل است" . هم چنین مصباح یزدی قبلا در مورد کهریزک فتوا داده که “تجاوز برای اعتراف گیری از زندانی جایز است “،سکوت مسیولان جمهوری اسلامی در مقابل چنین فتوایی  تایید و مجوز شکنجه نیست؟ آیا شلاق زدن کارگران معدن که به علت عدم دریافت هفت ماه  دستمزد اجتماع کرده بودند مصداق بارزشکنجه نیست؟  اعدام انسانها با جرثقیل یا دیگر وسایل  در خیابان ها و میادین ورزشی به معنای آزار و ترساندن عموم و ایجاد وحشت همه گانی  به  نوعی شکنجه عموم مردم نیست. اگر نیست پس شکنجه را باید از نوتعریف کرد.
ما ضمن اعلام حمایت و دفاع از اسماعیل بخشی و درخواست مناظره با شخص وزیر اطلاعات از تمام فعالین کارگری، انقلابیون، دانش آموزان ،دانشجویان، زنان و مردان و معلمان می خواهیم در جهت دفاع از اسماعیل بخشی هرچه بیشتر همبستگی نموده  تا نیروهای سرکوب هر چه بیشتر افشا  شوند.

پیش به سوی مبارزه متحدانه علیه شکنجه
پیش به سوی برقراری زندگی شورایی
سرنگون باد حکومت جمهوری اسلامی سرمایه داری
پیش بسوی ایجاد حزب انقلابی طبقه کارگر


جمع قدم اول ( تدارک حزب انقلابی طبقه کارگر)

21 دی 1397

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر