۱۳۹۵ شهریور ۸, دوشنبه

برای برگزاری مراسم های بزرگداشت رفقا شاهرخ و کوروش برنامه ربزی کنیم.

با توجه به سنت تاریخی جمهوری اسلامی و برخی از نیروهای که مستقیما" و برخی غیر مستقیم سر بزنگا کمر به خدمت جمهوری اسلامی می بندند و تلاش می کنند با تهدید ، تحریف ، سانسور ، تقیل و تغییر و تصرف در اهداف و اصول انقلابیون انواع سرکوب را شدیدتر کنند ، تا صدای انقلابیون و اصول و متد انها در جامعه گسترش نیابد.
اکنون که اولین سالگرد کشته شدن رفیق شاهرخ زمانی نزدیکتر می شود، مجددا" نیروهای نزدیک به جمهوری اسلامی با زمزمه های متفاوت در جهت رفرمیستی و خدمت گذاری به جمهوری اسلامی برای شدیدتر کردن سرکوب و جلوگیری از طرح شدن متد و اصول مبارزاتی شاهرخ زمانی آمادگی خود را اعلام می کنند،این افراد و نیروها می خواهد با ایجاد موانع گوناگون در مقابل نیروهای پیش رو و کارگران، از برگزار شدن مراسم های بزرگداشت رفیق شاهرخ جلو گیری کنند، یا از رادیکال شدن مراسم ها جلوگیری نمایند، برخی از این افراد با توجه به ارتباطی که با برخی از نیروهای بیرون از ایران دارند و در همکاری بین آنها در سال قبل مشخص شد، نشان می دهند، که با نقشه از پیش طراحی شده قصد دارند امسال نیز نگذارند واقعیت های زندگی و مبارزات شاهرخ طرح و انتشار عمومی بیابد،این نیروها به صورت جداگانه اما هم جهت با ماموران هر لحظه عرصه را بر نیروهای انقلابی تنگتر می کنند.رفقا بدون مبارزه با توده ای ها و اکثریتی ها، ... و بدون مبارزه با رفرمیست های با نقاب انقلابی گری نمی توانیم با جمهوری اسلامی مبارزه کنیم. همه اینها در یک صف ودر یک جبهه قرار دارند.
ما از رفقا می خواهیم :
1 - هشیار باشید و همسوی نیروهای فوق را با جمهوری اسلامی افشا کنید .
2 – در همین حال هر تشکل ، گروه و هر محفلی بهتر است ضمن حفظ امنیت خود مراسم های مشترک رفیق شاهرخ زمانی و رفیق کوروش بخشنده را با روش های مختلف برگزار کرده و اهداف و اندیشه و آرمانهای این دو رفیق را با کارگران، زنان و جوانان و دانشجویا ن و مردم در جلسات ، گلگشت ها ، مراسم های کوچک و بزرگ در شبکه های اجتماعی و هر جائیکه می توانید سخن بگوید، بیان کنید، بدون شک دهها و صد ها مراسم کوچک، آزاد و رادیکال بهتر از یک یا دو مراسم بزرگ و باشکوه رفرمیستی خواهد بود. رفقا اگر بتوانیم اهداف ، آرمانها و سبک و متد مبارزاتی رفقای خود را به دوستان و آشنایان و مردم بشناسانیم ، کار بزرگ و با شکوهی انجام داده ایم.
اما بیرون از ایران :
ما چیزی از بیرونی ها انتظار نداریم ، تنها امید واریم بتوانند خود را از اضمحلال نجات بدهند و از انتقال اختلافات خود به داخل جلوگیری کنند ، تا شری نرسانند.
طبق گزارشاتی که  رفقای ما در خارج از ایران ارایه می دهند،متاسفانه همین روند مانع تراشی منتها با اهداف و در بستر دیگری در بیرون از ایران نیز در حال اجراء و گسترش است، برخی نیروها با بهانه های گوناگون و ادعا های توخالی و با روش های غیر دمکراتیک با تحریف ، بایکوت و سانسور تلاش می کنند از طرح و انتشار اهداف و متد رفیق شاهرخ جلوگیری کنند ، این رفقا متاسفانه تمام تلاش خود را بکار می برند تا تنها بتوانند خود را در وضعیت موجود حفظ کنند، و دیگر از رشد و ارتقاع و پیشرفت و بزرگ شدن کاملا" نامید شده و دست شسته اند ، البته باز متاسفانه نه تنها طی سالهای گذاشته نتوانستند، وضعیت خود را ثابت نگهدارند، بلکه بسیار پس رفتند ، حتی طی یک سال گذشته از نصف هم عقبتر رفتند، اما چشم خود را به این واقعیت ها بسته اند، و به اخطار های مداوم توجه ندارند، ما از این رفقا می خواهیم از عقب رفتن ها، خود را نجات بدهند، چند ساعتی به بررسی چند سال گذشته خود اختصاص بدهند، رفقا بدون شک با مانع تراشی در مقابل نشر افکار انقلابیون، هرگز نمی توانید وضعیت کنونی خود را طولانی مدت حفظ کنید ،اما ممکن است به جایی برسید که دیگر راه برگشت وجود نداشته باشد ، روند کنونی بدون باز گشت شما را به سمت همپیمانی با رفرمیسم سوق خواهد داد. اگر نیروها و جریانات انقلابی حاضر در خارج از ایران  میزان تلاش و کوششی که برای حفظ وضعیت موجود خود و اعمال سانسور و بایکوتی و حذفی که علیه بقیه و همدیگر تا کنون بکار بردند، علیه جمهوری اسلامی بکار می بردند بدون شک اکنون به وزنه ای در جنبش طبقه کارگر تبدیل شده بودند. ما اعلام می داریم ، متد مبارزاتی رفیق شاهرخ زمانی را اگر بپذیرید،  ممکن است، از اضمحلالی که اکنون گرفتارش هستید، نجات پیدا کنید.
ما از رفقای خود در خارج از ایران می خواهیم، امسال زندگی نامه واقعی شاهرخ را منتشر کنند، اجازه ندهند، مانند سال قبل ناقص و تحریف شده ارایه شود. البته ما هنوز در تعجب هستیم، که چرا رفقای ما در مقابل چنین زندگی نامه تحریف شده ، ناقص و رفرمیستی یک سال سکوت کردند، رفقا شما تنها 20 روز زمان دارید، این سکوت را بشکنید و زندگی نامه واقعی شاهرخ را انتشار بیرونی بدهید.
 امضا.كنندگان :
البرز ولی زاده ، فریده جعفری، بهرام دبیری، رضا حسین پور، کاوه آهنگر، م. اخگر، هومن اشرفی ، احمد فراهانی

31/5/1395

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر