۱۳۹۳ شهریور ۱۱, سه‌شنبه

اعتصاب دست جمعی و خانواد‌گی ابراهیم زاده‌ها در حمایت از بهنام

اعتصاب دست جمعی و خانواد‌گی ابراهیم زاده‌ها در حمایت از بهنام / گفتگو با رحمن ابراهیم زاده پدر بهنام ابراهیم زاده

گفتگو
September 02, 2014گفتگو با رحمن ابراهیم زاده پدر بهنام ابراهیم زاده 
....................
اعضای خانواده بهنام ابراهیم زاده کارگر زندانی در اعتراض به وضعیت بسیار خطرناکی که بهنام در آن قرار دارد تصمیم گرفته اند از روز سه شنبه ۱۱ شهریور به صورت دست جمعی دست به اعتصاب غذای نامحدود بزنند ، در اینباره گفتگوئی با رحمن ابراهیم زاده پدر بهنام انجام داده ایم ، رحمن ابراهیم زاده خود فعال کارگری و از اعضای کمیته هماهنگی‌ برای کمک به ایجاد تشکل‌های کارگری است.

....................
سلام- آقای رحمن ابراهیم زاده  شنیدیم که شما می‌خواهید دست به اعتصاب غذا بزنید ، چه کسانی‌ از خانواده شما در این اعتصاب غذا شرکت میکنند ؟
خودم به عنوان پدر بهنام ، مادرش ، همسرش ، ۲ تا از برادراش  ، خواهرش ، همسر برادرش و یکی‌ از دوستانمون ، نیما هم می‌خواست در اعتصاب شرکت کنه اما به خاطر بیماری که داره ما گفتیم نباید اون اعتصاب کنه.

؟  سوال - علت اعتصاب غذای شما به صورت خانواد‌گی چی‌ه و چه خواسته‌ای دارید
خواسته ما اینه که به داد بهنام برسن و وضعیت بهنام رو رسیدگی کنن ، جواب خواسته‌های بهنام رو بدن چون واقعا جان بهنام در خطره و به همین خاطر که ما هم تصمیم گرفتیم از روز سه شنبه  ۱۱ شهریور ماه دست به اعتصاب غذای خشک بزنیم.
سوال - اگر بعد از اعتصاب به خواسته شما توجهی‌ نکردند چه برنامه‌ای خواهید داشت ؟
قطعا ما به اعتصاب غذای خودمون ادامه میدیم و از تمامی‌ آزادیخواهان دنیا هم تقاضا داریم که کمک کنند و به داد بهنام برسند.
سوال - از کارگران ، فعالین کارگری ، تشکل‌های کارگری در سطح داخل و خارج چه انتظاری دارید ؟
ما انتظار داریم که اونها هم از بهنام حمایت و پشتیبانی‌ کنند و در این شرایط سخت کمک ما و بهنام باشند تا بهنام از این وضعیت رهایی پیدا کنه باز هم تاکید می‌کنم که واقعا جان بهنام در خطره ، با زندانیان سیاسی و فعالین کارگری زندانی برخوردی سیاسی و صحیح نمی‌شه در زندان‌ها از این رو از تمام سازمان‌های کارگری و تشکل‌های کارگری در داخل و خارج تقاضا دارم برای بهنام و تمامی‌ این زندانیان سیاسی و فعالین کارگری زندانی تلاش کنند و به داد اونها برسند.

 شهریور ماه ۱۳۹۳ ۹
انجام و تنظیم گفتگو : کلاکیان   

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر