۱۳۹۱ خرداد ۴, پنجشنبه

کمپین دفاع برای آزادی رضا شهابی


کارگر زندانی ، زندانی سیاسی آزاد باید گردد!

 بنا بر خبر منتشر شده در سایت کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری ، محمد جراحی ، عضو کمیته ی پیگیری ایجاد تشکل های کارگری  به همراه سه نفر دیگر  از هم بندان خوددر اعتراض به احکام ضد کارگری که علیه ایشان صادر شده   دست به اعتصاب غذا زده است .

"ما اعضای کمپین دفاع برای آزادی رضا شهابی "در گوتنبرگ سوئد حکم صادره برای محمد جراحی را محکوم کرده  و ضمن احترام به تصمیم ایشان در مورد اعتصاب غذا ، از ایشان تقاضا داریم که جهت ادامه مبارزه ، به اعتصاب غذای خود پایان دهد تا در شرایط جسمی بهتری بتواند به مبارزه طبقاتی خود ادامه دهد.

ما از تمامی فعالین و مدافعین طبقه کارگر در خارج از کشور خواستاریم در محل زندگی خود، در دفاع از جنبش کارگری ایران  و فعالین و پیشروان این جنبش دست به اعتراض بزنند تا  بتوانیم به سهم  صدای حقانیت  جنبش کارگری ایران باشیم .
 ما اعضای کمپین دفاع از رضا شهابی همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم در روز شنبه ، 26 ماه مه ، ساعت 3 تا 6 در برنس پارکن در شهر گوتنبرگ – سوئد ، در اعتراض به حکم زندان رضا شهابی و تمامی کارگران زندانی ،  تجمع خواهیم کرد و بر علیه تمامیت نظام سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران شعار خواهیم داد   .
" در ضمن منبع خبری ما در باره وضعیت رضا شهابی ، کمیته دفاع از رضا شهابی می باشد . آدرس تماس با این کمیته و همچنین آدرس وبلاگ و نام و شماره تلفن سخنگوی این کمیته در داخل ایران به قرار زیر می باشد؛

www.k-d-shahabi.blogspot.com
k.d.shahabi@gmail.com
سخنگوي كميته دفاع : آقاي محمود صالحي : 09357353412"

" کمپین دفاع برای آزادی رضا شهابی " گوتنبرگ – سوئد

22/05/2012

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر