۱۳۹۱ شهریور ۱۱, شنبه

در مراسم گرامیداشت


           کشته شدگان زلزله هرچه گسترده تر شرکت کنیم

بر اثر زلزله آذربایجان شرقی بسیاری از ساکنان شهرهای ورزقان ، اهر و روستاهای اطراف کشته شده ، بسیاری زخمی و هزاران نفر بی خانمان گشتند . به مناسبت گرامیداشت کشته شدگان و ابراز همدردی با بازماندگان مراسمی در شهر تبریز روز یکشنبه مورخ 12 شهریور 1391 از ساعت 16 الی 18 برگزار خواهد شد .
ما امضا کنندگان زیر از کارگران ، دانشجویان ، زنان و مردان و جوانان آگاه و فعال می خواهیم در این مراسم فعالانه شرکت کنند. با شرکت خود در این مراسم ضمن این که تسلای خاطر خانواده و هم وطنان باشند ، در همین حال رنج و مشکلات مردم دچار زلزله را که هم اکنون بی خانمان و در سرما مانده اند به گوش همه برسانند . از مردم شریف و نوع دوست بخواهند برای رفع مشکلات این عزیزان هرچه گسترده تر و متحد تر دست به اقدامات عملی بزنند. بگویند که هر روز هوا سردتر می شود  در نتیجه مشکلات بی خانمانی صد چندان می گردد.
تا دیر نشده باید با هدف بر طرف کردن مشکل اسکان زلزله زدگان متشکل شده و با برنامه های دقیق دست به کارهای عملی بزنیم .
امروز ضمن اینکه ابراز همدردی و غمگین بودن از نظر روحی تسلای خاطر است اما بیشتر از آن و بیشتر از اشک ریختن، حمایت های عملی و کمک های مادی مورد نیاز هم وطنان است.
کارگران ، دانشجویان و جوانان آگاه:
 باید با سازماندهی دقیق و متناسب با شرایط ایران اقدام به هدایت و رهبری نیرو ها و پتانسیل عظیم کمک های مردمی به سو زلزله زدگان کنید. با اطمینان می توان گفت اگر مردم بدانند از طریق کارگران ، دانشجویان و جوانان فعال و آگاه کانال مطمئینی به وجود آمده است ، دریای بی کرانی از کمک های مردمی به سمت زلزله زدگان سرا زیر خواهد شد. شما به طور عاجل این اطمینان را به هم وطنان بدهید، سپس به بینید که خلق های ایران هرگز همنوعان خود را تنها نمی گذارند. بدون ترس و واهمه و هر چه سریعتر دست به کار شوید از این که شما را دستگیر و زندانی کنند نهراسید ، اقدامات شما هر چه گسترده و توده ای تر شود به همان اندازه دستگیری شما کمتر خواهد شد.
کارگران ، دانشجویان و جوانان آگاه :
عرصه حمایت و کمک رسانی به هموطنان زلزله زده، عرصه گسترده ای جهت محک زدن میزان نوع دوستی ، آگاهی و توانایی های برنامه ریزی و اجرایی شما است. که امکان انجام وظایف انسانی و کسب تجربیات لازم برای انجام کارهای بزرگتر را پیش روی شما قرار داده است. در نتیجه با اقدامات دقیق، ضمن انجام وظایف انسانی ، در قبال هم وطنان زلزله زده ، خود را به دانش و توانائی بیشتر سازمانیابی و سازماندهی مجهز کنید.
ما ضمن گفتن تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان ، از تمامی مردم می خواهیم در مراسم روز یکشنبه شرکت کنند و در این مراسم خواستارآزادی بدون قید و شرط جوانانی باشند که برای کمک رسانی به زلزله زدگان در منطقه ورزقان و اهر کمپ های کمک رسانی بر پا کرده بودند، که  توسط ماموران جمهوری اسلامی با اتهامات دروغین دستگیر شده اند.
ضمن عرض تسلیت به شماخانواده کشته شدگان وهم وطنان امیدواریم ابراز همدردی مارابپذیرند.

زندان مرکزی تبریز
شاهرخ زمانی و محمد جراحی
11/6/1391


به یاد داشته باشیم که مردم متحد هرگز شکست نمی خورد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر