۱۳۹۱ بهمن ۲۴, سه‌شنبه

خبر ی از زندان گوهر دشت


زندانیان سیاسی یک دست از شهرام چینی حمایت کردند

شهرام چینی از شهروندان بهایی است که اکنون به جرم بهایی بودن در زندان گوهردشت محبوس است طی یک ماه گذشته ده نامه برای مادرش و یک نامه برای لاریجانی ارسال کرده است که مسئول نامه های زندان هیچ یک از نامه ها را ارسال نکرده است . شهرام چینی به دنبال عدم انجام وظیفه مسئول نامه ها و عدم  ارسال نامه های یادشده در تاریخ 20/11/ 1391دست به اعتراض زده است در مقابل مسئولین زندان به جای عذرخواهی به دلیل کوتاهی در انجام وظیفه او را تهدید کرده و تصمصم داشتند او را به انفرادی منتقل نمایند و علیه او پرونده جدید بسازند که با واکنش سریع و بسیار اکتیو دیگر زندانیان سیاسی مواجه شدند بنابراین فعلا" از موضع خود عقب نشینی کرده و کوتاه آمده اند .
خواسته های کنونی زندانیان سیاسی محبوس در زندان گوهردشت این است که تمامی تشکل ها ، فعالین و نهادهای حقوق بشری و حقوق انسانی و تمامی انقلابیون در این رابطه و موارد مشابه دیگر بطور متحدانه و گسترده اعتراض نمایند .
از یاد نبریم که اگر اعتراضات عملی شدید و متحدانه نداشته باشیم مسئولین و مأموران حکومت ایران تن به رعایت حقوق زندانیان نخواهند داد . در این راستا اعتراضات خود را هر چه بیشتر گسترش دهیم .

خبر ی از زندان گوهر دشت

تکثیر از :
فریده جعفری
22/11/1391

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر