۱۳۹۲ تیر ۱۹, چهارشنبه

خبر فوری

پرونده جدیدی علیه شاهرخ زمانی ساخته می شود.بعد از ظهر روز چهارشنبه 19/4/1392 در زندان گوهردشت پرونده دیگری علیه شاهرخ زمانی ساختند،او را تهدید کرده اند که یکشنبه پیش رو یعنی 23/4/1392 در دادگاه مستقر در زندان او را محاکمه خواهند کرد .
شاهرخ برای گرفتن داروهای خود که خانواده اش از بیرون برایش تهیه کرده  و چند روز پیش به زندان تحویل داده بودند، امروز به نگهبانی مراجعه کرده است، و در مقابل درخواست دارو از طرف شاهرخ، نگهبان با او برخورد توهین آمیز کرده و گفته است، دارو نداری و هر وقت دلمان بخواهد، دارو را به تو خواهیم داد، حالا برو بذار...   شاهرخ گفته است، من دارو را امروز باید مصرف کنم، زمانش بگذرد، دیگر به دردم نمی خورد ، نگهبان او را هل داده و شروع به داد و بیداد کرده است.
پس از دست خالی برگشتن شاهرخ، نگهبان به تحریک امیری یکی از مسئولین زندان شکایت نامه ی افترا آمیزی علیه شاهرخ نوشته و امیری به شاهرخ ابلاغ کرده که یکشنبه در دادگاه مستقر در زندان بابت این شکایت محاکمه خواهی شد .
جنایتکاران جمهوری اسلامی بیش از یک ماه است که فشار روی شاهرخ را به شدت افزایش داده اند.
جاسوسان و مأموران بسیاری را به مراقبت بیشتر از او گماره اند، باز هم دست برنداشته از هر فرصتی برای اذیت و آزار او سواستفاده می کنند .
ما بدین وسیله از تمامی کارگران ، انقلابیون ، دوستان و رفقا می خواهیم با توجه به افزایش شدید فشار بر روی شاهرخ ، به وضعیت او حساسیت بیشتری داشته باشند و نگذاررند جمهوری اسلامی و عوامل آن هر کاری که خواستند بدون ترس و واهمه انجام دهند .پیش بسوی اتحاد بیشتر، برای فشار بیشتر!!!

پیش بسوی اعتراضات گسترده و متحدانه با شعار :

کارگر زندانی ، زندانی سیاسی آزاد باید گردد.کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

19/4/92
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر