۱۳۹۰ خرداد ۲۶, پنجشنبه

اطلاعیه های مخطلف جهت حمایت از آزادی شاهرخ زمانی

اطلاعيه شماره ١٠٨: شاهرخ زمانی عضو كميته پيگيري در شهر تبريز دستگير شد
بنا بر خبرهاي دريافتي روز ١٧ خرداد شاهرخ زماني کارگر نقاش و از اعضای سندیکای نقاشان و عضو کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری دستگیر و هم اکنون در زندان تبریز در بازداشت بسر ميبرد.
شاهرخ زماني بايد فورا از زندان آزاد شود.
كارگر زنداني زنداني سياسي آزاد بايد گردد
كمپين براي آزادي كارگران زنداني

٢٣ خرداد ١٣٩٠، ١٣ ژوئن ٢٠١١
Shahla_daneshfar@yahoo.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

Bahram.Soroush@gmail.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید


سازمان اتحاد فدائیان کمونیست

طبق اخبار رسیده شاهرخ زمانی عضو شورای نمایندگان کمیته پیگیری ایجاد تشکلهای کارگری و نیز از اعضای سندیکای نقاشان در تاریخ 17 خرداد دستگیر شده و هم اکنون در زندان تبریز بسر می برد. اگر چه هنوز از جزئیات اتهامات وی خبری در دست نیست، اما اگر خبر رسیده درست باشد بیانگر تقلای دستگاه سرکوب رژیم برای شناسایی و ارعاب عناصر فعال درون جنبش کارگری و جلوگیری از رسوایی و افشای سیاست های ضدکارگری رژیم در انظار بین المللی است.
همین دیروز بود که چهار سندیکای کارگری چپ فرانسه با حمایت گسترده جناح های مختلف اپوزیسیون ایران در اعتراض به سیاستهای رژیم مقابل دفتر سازمان جهانی کار دست به تظاهرات زدند و خواستار اخراج عوامل دست چین شده رژیم از سازمان جهانی کار شدند.اینکه رژیم هر اعتراضی و هر خواست برحق کارگران را با تهدید و ارعاب و زندان و بازجویی پاسخ می دهد، موضوع جدیدی نیست. اما جای تعجب است که کارگزاران رژیم بعد از سی و دو سال ادامه این سیاست هنوز به نافرجام بودن آن پی نبرده اند و هنوز تلاش دارند با تهدید و ارعاب کارگران ایران را از مبارزه برای زندگی انسانی بازدارند. زهی خیال باطل!مبارزه برای آزادی کارگران زندانی با آکسیون دیروز به پایان نرسیده. تلاشهای رژیم و از جمله دستگیری شاهرخ زمانی تنها پرونده جنایات و نقض حقوق کارگران توسط رژیم سرمایه داری اسلامی را سیاه تر خواهد کرد.
سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی زنده باد آزادی – زنده باد سوسیالیسم

سازمان اتحاد فدائیان کمونیست
20خرداد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر