۱۳۹۱ مهر ۲۵, سه‌شنبه

جان و زندگی شاهرخ زمانی در خطر است


 از : کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
به : شورای نمایندگان نیروهای چپ و کمونیست
موضوع : جان  وزندگی شاهرخ زمانی در خطر است.

رفقای شورای نمایندگان نیروهای چپ و کمونیست  می دانید که بسیاری از کارگران،فعالین کارگری و رهبران کارگری از جمله بهنام ابراهیم زاده ، شاهرخ زمانی ، رضا شهابی محمد جراحی رسول بداغی و مهدی فراحی شاندیز و...و هم چنین کارگرانی که نامشان اعلام نشده است در زندانهای مختلف جمهوری اسلامی و تحت فشارهای گوناگون به سر می برند .
 از اینکه شنیدیم برای یک فعالیت فشرده ی یک هفته ای از 20 تا 27 اکتبر اقدام کردید بسار خوشحال شدیم . ضمن حمایت از تلاشهای گسترده و بی دریغ شما رفقای مبارز با توجه به وضعیت شاهرخ زمانی و فشارهای بسیار زیادی که روی او متمرکز شده است انتظارات بیشتری از شما عزیزان داریم .
با توجه به بیانیه 55 کمیته حمایت از شاهرخ زمانی که به پیوست این نامه تقدیم می گردد ملاحظه می فرمایید که شاهرخ زمانی در حال حاضر به حمایت های مضاعف نیاز دارد تا بتواند بی گناهی خود را ثابت کند . در حال حاضر احتیاج به وکلایی دارد که بتوانند پرونده شکایت او را در مراجع داخلی و  بیرونی به جریان انداخته دستگاههای قضایی و وزارت اطلاعات و سازمان زندانها را مجبور کنند حداقل تن به قوانین خودشان بدهند که در این صورت شاهرخ زمانی تبرئه خواهد شد . همچنین کمکی که باید در حال حاضر به شاهرخ کرد این است که حمایت های بیشتری از طرف نهادهای مختلف بین المللی کسب کرده  و دستگاههای ذی ربط را تحت فشار مجبور به رعایت حق و حقوق زندانی کرده تا از این طریق نتوانند هر روز شاهرخ را از بندی به بند دیگر و از زندانی به زندان دیگر بدون دستور قضایی تبعید کنند .
حداقل هر ماه 10 الی 20 روز او را از ملاقات ممنوع می کنند و اجازه تلفن نمی دهند و... وهر دو یا سه ماه به یک زندان جدید تبعید کرده و خانواده اش را دچار مشکلات بیشتری می کنند .
ما از شما انتظار داریم در فرصت یک هفته ای بتوانید اقدامات حمایتی گسترده  تری از شاهرخ زمانی را تدارک ببینید تا پس از اتمام فعالیت یک هفته ای زمینه ای شود جهت برقراری حمایت های مستمر روزافزون تا به امید روزی که شاهرخ بتواند آزاد شود .
در میان فعالیت یک هفته ای شما عزیزان فرصت خوبی خواهد بود و ما به کمک های شما بسیار دلگرم و امیدوار هستیم .


با آرزوی پیروزی

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی
25/7/1391

رفقای گرامی توجه داشته باشید چون ما نتوانستیم ایمیل مستقیم شما را پیدا کنیم بنا براین این نامه را انتشار عمومی دادیم تا هرچه زودتر به دست شما برسد . از تمامی رفقا تقاضا داریم این نامه را هر چه سریعتر به دست رفقای شورای نمایندگان نیروهای چپ و کمونیست برسانید. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر